Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Vrste i namjena (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=17)
-   -   pinpointer (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=3121)

tragac 28.07.2008 00:21

pinpointer
 
Vumi zanima me da li imas u ponudi neki pinpointer MD ili da pokusam preko drugara da mi ga donese iz Amerike.Kakva su tvoja iskustva ili nekoga od clanova i da li ga neko uopste koristi.Na yu tube sam gledao raznorazne ali i sam sam na terenu pozeleo da ga imam.Sta bi preporucili da se uzme i da li je White's-ov Bullseye II Pinpointer dobra opcija vidim da ga ima cak i za 100-tinak dolara.Ima i jeftinijih pa me zanima sta uzeti?

eclipse4 28.07.2008 01:36

to mozes i sam da napravis od kalkulatroa i tranzistora(tranzist or za slusanje muzike na baterije).......najl aksa stvar na svetu.....i dete od jedne godine bi ga napravio....takodje ga mozes napraviti od 1 dvd cd jedan obican cd,jedan kalkulator i slusalice za usi.... ;) ;) ;)

tragac 28.07.2008 10:21

eklipse4
 
Imas li ti mozda neku shemu ili ****ju fotografija kako se to pravi.Izrada elektronskih pomagala mi nije jaca strana ali imam sav potreban alat an tranzistora ne pitaj...
Pusti mi na PP da administratori ne skidaju ono sto postavis(naravno ukoliko to ne sme da se postavlja)
Ja sam video par pinpointer-a koji imajuneku vrstu antemne kojom mozes cackati po zemlji a da se ne osteti.U svakom slucaju ako imas bilo kakvu ideju pisi!

laki 28.07.2008 11:34

Ja ti preporucujem da zaboravis na ove uredjaje jer te sigurno nece oduseviti kad ih kupis ili napravis. Koristio sam jedan ali sam vise gubio vreme s njim nego sto mi je koristio,ocekivao sam da su osetljiviji. Dosta sam gubio vreme kad je sitna bronza u pitanju,za neke velicine nije ni upotrebljiv. Primetio sam da je dobar za lociranje kablova u zidove i nista vise(naravno ako nisu previse ukopani) .

Vumi 28.07.2008 11:59

Za mene nepotrebna spravica i samo jedan predmet vise koji treba da se nosi u ruksaku...bolje ti je da umjesto njega u ruksak stavis bananu, imaces bar sta pregristi :)

dallape 28.07.2008 20:24

ja koristim PINPOINTER AUTOMAX i po meni je nekad vrlo korisna stvarcica...imam dva komada oba su iz Amerike...ako imas interesa javi se na po012@arcor.de

eclipse4 29.07.2008 01:59

i jesu korisni u nekim situacija zajsta......ja sam svoj napravio za manje od 2 minuta ;) ;)

Enigma 29.07.2008 19:21

Uz kvalitetan detektor toj spravici nema mjesta, baš ničemu ne služi na terenu. :) :26:

I.Dzon 29.07.2008 21:05

Enigma je popuno u pravu.Ne potrebno bacanje love.

eclipse4 29.07.2008 22:39

zasto je bacanje love kad moze da se napravi za dzabe?


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 21:24 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!