Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Izgubljene stvari (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=127)
-   -   Trazi se!!!!! (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=3981)

kratki 22.05.2009 21:05

Trazi se!!!!!
 
Trazi se izgubljeno Magare sa slike, odaziva se na ime STOJKO, molimo nalazaca da se javi nasem kolegi Radetu putem privatne poruke. Magare je od velike vrednosti posto je dresirano. Sledi nagrada u rimskim denarima. Hvala!!!

Cezar Veliki 22.05.2009 22:09

U Beogradu nije vidjeno :(
Ako zaluta javicu

Enigma 22.05.2009 22:17

Nema ni Rade, mora da su se on i magare pridružili bahkovoj sviti, pa sada negdje u planinskim bespućima loču vino i karaju nimfe. :totlach: :26:

zeljketa 22.05.2009 22:26

Prikažite listu dokumenata (Broj: 1)
Evo ga ovdje.....razbaskari o se...
Joj ja dresure!!!!Vidi ti njega samo kako se pravi mrtav..

pike.sch 22.05.2009 22:27

Rade od kako je uzeo nov detektor 24 sata trazi po terenu. Mora da vadi preko 100 kilograma novca, fibula i ostalih antikviteta na dan.

kratki 22.05.2009 23:06

Citat:

citat od pike.sch (Prilog 36113)
Rade od kako je uzeo nov detektor 24 sata trazi po terenu. Mora da vadi preko 100 kilograma novca, fibula i ostalih antikviteta na dan.

Nije ni cudno sto je jadno magare odlucilo da uhvati maglu i ode u hajduke kad ima takvog gazdu.......

Zeljketa znas da je magare bilo dresirano za rad na minskim poljima, mozda je od iznemoglosti napravilo pogresan korak i ostalo je samo to sa slike od njega..........

eclipse4 23.05.2009 00:24

rade je u rodnom kraju.......stigo konacno...... ;) ;) ;)

eclipse4 23.05.2009 00:26

Citat:

citat od zeljketa (Prilog 36112)
Evo ga ovdje.....razbaskari o se...
Joj ja dresure!!!!Vidi ti njega samo kako se pravi mrtav..

ne pravi se on mrtav,to mu je rade kupio kamuflazno odelo zbog policije a ti nisi trebao da ga spazis tu,xexexe......origi nal versaci ;) ;) ;)

Nigrianvs 25.05.2009 01:38

Drugari! Hvala na brizi. Stojko je konacno posle hefu dana konacno nasao svoga gazdu i dugogodisnjega drugara kod "Tri Butine" poznate birtije u sremackim zabitima. Stojko mi je nesto u poslednje vreme zablentavio. Izgleda da ga nesto muci .Odkako je zagazio u godine pozne i poceo koristiti Viagrotis sve cesce se gubi. A i njemu i meni je krstenica jako , jako...... pozutela, pa se cesto izgubimo a obadvojica smo znali gde nam je zborno mesto- tri butine- . Ali missmo se sada opremili tehnickim pomagalima za lakse navodjenje cilju. Nabavili smo obadvojica DJIPI.......ERES uredjaje. A sto se tice kamufliranja. Stojko je tu ekspert. Dugo godina je radio u kojekakvim ......... kao tajni agent :26:

Enigma 25.05.2009 02:10

Važno je da ste vas dvojica živi i zdravi, inače smo Stojko i ja stari drugovi, još od 1947. godine. Skupa smo bili na omladinskoj radnoj akciji i udarnički gradili prugu Šamac - Sarajevo. :) :26:


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 10:50 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!