Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Testiranje detektora (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=109)
-   -   Detektor izgubio dubinu ? (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=9716)

Crni-1 07.03.2019 11:41

Detektor izgubio dubinu ?
 
Minelab GPX 4500 odjednom izgubio dubinu detekcije ima li ko od vas predstavu zbog čega se to desilo.

Janko Veselinovic 07.03.2019 20:05

Baterija?

IVLIANVS 07.03.2019 20:55

Probaj drugu sondu

Crni-1 07.03.2019 20:59

Baterija u redu,zamenjena i probano,nije ona.
Probano i sa drugom sondom,nije ni ona.
Nešto drugo ?

Danijel 07.03.2019 23:36

Slican problem je imao moj kolega sa Minelab Equinox 800..prvo nema dubinu uopste, prodjes novcicem tik iznad sonde i nista, na kraju mu je detektor pobrljavio i prestao da prikazuje sondu, sreca pa je pod garancijom pa ga je poslao na servis..Nadam se da ces sto pre srediti tvoj detektor :)

IVLIANVS 07.03.2019 23:47

Mozda si slucajno pomerio prekidac Mono/Double D pa recimo radis u modu Mono a imas Double D sondu

Crni-1 08.03.2019 19:15

Hvala na željama Danijele,nije u garanciji.
Nije ni to pomereno,moguće da je neispravan prekidač, ideja.

banebeograd 14.03.2019 09:42

Citat:

citat od Crni-1 (Prilog 94258)
Hvala na željama Danijele,nije u garanciji.
Nije ni to pomereno,moguće da je neispravan prekidač, ideja.

sad se setih onog vica
Poslali Muju i tri svinje space shuttlom u svemir. Baza sa Zemlje daje uputstva:
- Svinjo br. 1, odbaci dodatne rezervoare!
- Svinjo br. 2, proveri stanje kiseonika u letelici!
- Svinjo br. 3, odrzavaj stalan kurs.
- Mujo, nahrani svinje i ne diraj dugmice! :00000726:

ja bi kontaktirao minelab i video sa njima gde najblize da posaljem detektor na servis, koliko se secam u evropi je to ranije bila samo irska, moguce je da se u medjuvremenu nesto promenilo pa imaju i negde na kontinentu neki valjani servis koji to moze da odradi,
u svakom slucaju mujo ne diraaaaaj nista unutra da ne bude posle da nece da ga popravljaju jer su kao i svi drugi sujetni i da onda exxxtra naplacuju nesto sto realno nije ni pokvareno.
cisto da znas i da budes spreman na to, sa minelabom i sa xp-om je barem je moje iskustvo tako najtezaaa i komunikacija i saradnja , totalno su netolerantni , nekorektni, sujetni ili po srpski BEZOBRAZNI kako pre tako i posle kupovine detektora.
u svakom slucaju srecno ti bilo sa njima ...

Crni-1 14.03.2019 16:00

Citat:

citat od banebeograd (Prilog 94300)
ja bi kontaktirao minelab i video sa njima gde najblize da posaljem detektor na servis, koliko se secam u evropi je to ranije bila samo irska, moguce je da se u medjuvremenu nesto promenilo pa imaju i negde na kontinentu neki valjani servis koji to moze da odradi,
u svakom slucaju mujo ne diraaaaaj nista unutra da ne bude posle da nece da ga popravljaju jer su kao i svi drugi sujetni i da onda exxxtra naplacuju nesto sto realno nije ni pokvareno.
cisto da znas i da budes spreman na to, sa minelabom i sa xp-om je barem je moje iskustvo tako najtezaaa i komunikacija i saradnja , totalno su netolerantni , nekorektni, sujetni ili po srpski BEZOBRAZNI kako pre tako i posle kupovine detektora.
u svakom slucaju srecno ti bilo sa njima ...

Pa Bančo kontaktirao sam mnoge od njih,Englezi i Irci se prave "englezi"Talijan i ne odgovaraju i td. i td.
Jedino Irci hoće da servisiraju to jest da zamene ploču ali detektor mora da se šalje tamo,cenu ne kazuju,carina je taman tolika koliko sam ga platio e ako me naguze i za delove-pločicu onda taman mogu da kupim drugi ispravan i da mi ostane malo para.A pločicu da pošalju meni da je zamenim to neće ni u pesmama,ne mogu jer ne šalju robu u Srbiju,dobro ajd dam adresu iz Austrije e pa ne šalju ni tamo delove.
A da ti kažem iskreno detektor i nije u kvaru,radi sad sasvim solidno.
Samo je sramota za tako veliku firmu kao što je Minelab,štede čak i na kalaju,jedna nožica elektrolita skoro da nije ni letovana,čim sam stavio malo kalaja detektor je proradio.
Pa sad ajd svi da se zapitamo zašto bi nekog odrali sa toliko para za opravku,kad je realno to njihov propust ali pre bi dokazali da je zemlja kockasta nego njima bilo šta drugo.

Janko Veselinovic 14.03.2019 16:29

Svojevremeno sam slao sondu XP -u u Francusku regularnom postom na servis, mislim da je paket oko 2000din do 2kg.Napiso prilikom slanja da je u pitanja reklamacija u garantnom roku , otisla , vratila se, carina nista nije pitala cak stavise poslali su mi drugu refurbish sondu .A i da su pitali imas papir da je rec u servisu u garantnom roku.
Drugar uzeo Equinoxa prosle nedelje , prvi izlazak zlatni prsten , drugi ne radi ekran , mora da ga vraca za Austriju. Takve stvari ne bi trebalo da se desavaju ali kao i sve u zivotu kako ti se zalomi. Da nije prethodni vlasnik znao za jadac kad ti ga je prodao jeftino?


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 21:00 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!