Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Zanimljivosti (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Video sam dinosaurusa (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=6670)

pike.sch 04.06.2012 21:41

Video sam dinosaurusa
 
Prikažite listu dokumenata (Broj: 10)
Juce na Zasavici.

pike.sch 04.06.2012 21:48

jos malo
 
Prikažite listu dokumenata (Broj: 8)
u prirodnoj velicini

Nigrianvs 04.06.2012 22:05

Lebe mekani!!!
KOliko ovde sunke ima i slaninice:15_8_201[:10_9_134[:26:

pike.sch 04.06.2012 22:14

Plastika se ne jede, jedino mangulice i magarci. Meni zanimljivi ovi neandertalci sto love divlju svinju. Svi su mali oko 1,50 i imaju debelo crnu kosu kao da nismo svi nastali od njih. Ako su crnokose nastale od neandertalaca od koga su nastale brinete i plavuse?

Nigrianvs 04.06.2012 22:32

od koga su nastale brinete i plavuse?[/QUOTE]

Od Laponca i Slavonca:00001792::t otlach::26:

pike.sch 05.06.2012 15:58

Da bi udovoljili svima neki naucnici su osmislili teoriju da je zuta rasa ljudi dosla iz svemira, crna nastala darvinovom teorijom i bela da je stvorio bog ili kako ko hoce sve kombinacije su moguce. Istorija je napisana ali su mnoge stranice jos uvek bele, nepopunjene.

IVLIANVS 05.06.2012 18:30

Citat:

citat od pike.sch (Prilog 66138)
Plastika se ne jede, jedino mangulice i magarci. Meni zanimljivi ovi neandertalci sto love divlju svinju. Svi su mali oko 1,50 i imaju debelo crnu kosu kao da nismo svi nastali od njih. Ako su crnokose nastale od neandertalaca od koga su nastale brinete i plavuse?

koliko ja znam homo sapiens nije nastao od neardentalca,osim ako ti mislis da su ti oni preci...onda se izvinjavam :)

pike.sch 05.06.2012 20:37

Gresis, nisi procitao sa cetvrte slike gore. Neandertalac je izumreli rodjak savremenog coveka (Homo sapiens). Razvijao se paralelno ali i nezavisno od Homo sapiensa od zajednickog pretka iz Afrike iz roda Homo. Moras otici sa porodicom do Zasavice to ti je preko Save. Deca ce se sigurno oduseviti.

miligor 05.06.2012 21:01

Moj profesor anatomije je jednom pricao kako su neandertalci bili vislji od homo sapiensa, prosecno oko 165cm, a da su po nekim novijim istrazivanjima u evropi bili svetle puti i kose i da je to evoluciona prednost zbog klime jer su tako dobijali vise vitamina D iz suncevih zraka.

Stef74 05.06.2012 21:51

Kako vidim pogresno su vas ucili ti vasi profesori kao i mene
sta da se radi, znate li vi koliko bi celom svetu trebalo para da promeni istoriju nastanka coveka (kurs za vaspitace,ucitelje,p rofesore...knjige).. ..
sta mislite zasto niko nesme da pobije darvinovu teoriju o evoluciji.
Sve to kosta, zato cuti i gutaj :ssheep:

poz svima od mene, nadgledam vas a slabo ucestvujem pametniji sam kad cutim


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 18:11 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!