Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   XP (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=159)
-   -   Xp deus (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=5903)

Goran 19.08.2011 14:57

Xp deus
 
Pozdrav svim ucesnicima foruma. Najpre bih se zahvalio g-dinu Milanu na prevremenoj registraciji ( 1 i 3 u mesecu), i takodje na sjajnom obavljenom poslu u vezi detektora. Naime, od skoro sam vlasnik detektora Xp deusa. Prvi utisak je odlican. Aparat zaista vredi svaku paru. S'obzirom da ga imam kratko vreme, bio bih zahvalan svim tragacima koji su imali dodira sa ovim aparatom, da mi malo pojasne njegov rad i naravno, kako ga je najbolje podesiti za rad.

Unapred zahvalan svima.

Goran.

I.Dzon 19.08.2011 15:22

Pozdrav Gorane,dobro dosao na forum.Masinica je extra,koliko znam Krati i Deki imaju iskustva,nadam se da ce izaci u susret.

Goran 19.08.2011 15:28

Hvala na dobrodoslici I.Dzon. Svaka informacija je dobrodosla. Pozz.
Goran.

eclipse4 19.08.2011 16:32

pozdrav i dobrodosao,nadam se da ces naci svoje mesto medju nama ;) ;)
za pocetak bih te obavestio da procitas pravila foruma,negde si napravio gresku ;)

Goran 19.08.2011 21:22

Hvala na dobrodoslici, eclipse4. Moze te li me uputiti na gresku koju sam napravio? Hvala.
Goran

eclipse4 20.08.2011 04:05

nemoj da mi persiras,nije potrebno,svi smo ovde prijatelji ;)

Deki 20.08.2011 11:41

Dobro nam doso Gorane. Kao sto kolega I.Dzon rece ja koristim isto Deus, mogu ti reci da si nabavio odlicnu masinu, sto neznaci da su ostali detektori bolji ili losiji, Deus je jednostavno praktican, brz za stelovanje, nemoras da kupujes baterije, kabal se nemrsi itd... da nenabrajam. Ti sigurno ocekujes od mene neko novo stelovanje, Kratki to ima i on ce verovatno to tebi poslati na PP ili postaviti javno, ja sam od njega dobio pre neki dan nova stelovanja koja jos nisam isprobao, nazalos moj odmor se zavrsio, pa tek u Oktombru mogu ta stelovanja da isprobam. Kratki ima dosta vise iskustva u ovom hobiju pa ce ti on daleko vise i pomoci. Ja sam do sad koristio standarne programe, na primer de sam mislio da je nesto dublje koristio sam G maxx ll to ti je na petoj poziciji, jedino sto sam sens odvrnuo do kraja, naravno ako teren to dozvoljva, na tom programu radim iskljucivo sa velikom sondom. Malu sondu koristim na slusalicamo u programu Deus isto ako teren dozvoljva sens do kraja. Mala sonda je jedostavnija za rad jer brzo nadjes paricu i nemoras duboko i dosta u krugu da kopas. Sto se tice rezultata ima ih, samo sto nemam dovoljno vremena za izlaske zbog posla. Tebi zelim puno srece i lepih nalaza

Goran 20.08.2011 13:13

Hvala Deki. Polako pocinjem da ulazim u stos, sto se tice podesavanja parametara. Skoro sam probao da ga updejtujem, medjutim, kada otvorim instalaciju, pojavi se greska. Da li se to tebi desavalo?

Vumi 20.08.2011 13:48

Gorane, ne trebas raditi update, tvoj softwer je trenutno najaktuelniji.

I.Dzon 20.08.2011 14:22

Vumi,sta se dobija pojavom novijeg softwera?Jedna paralela: prelazak gold maxa sa w-3 na w-4 procesor,znaci postignuta su poboljsanja u perfomansama.Da li to isto znaci za XP Deus jednostavnim updatovanjem??


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 14:26 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!