Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Izgubljene stvari (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=127)
-   -   Trazi se!!!!! (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=3981)

eclipse4 28.05.2009 00:54

posle ove masinerije...retko ko dobro prolazi.....sem radeta....posto zna kod za iskljucivanje alarma...

Vumi 29.05.2009 16:48

Prikažite listu dokumenata (Broj: 1)
Konacno sam im otkrio terene :)

Vumi 29.05.2009 16:49

Prikažite listu dokumenata (Broj: 1)
Stojko je primjetio da je lociran iz vazduha....

eclipse4 29.05.2009 23:53

Prikažite listu dokumenata (Broj: 1)
da li je u pitanju stojko ili neki njegov daleki predak?????

ili njegova cukun baba koju su svi iz miloste zvali stojna mome ubavo,po kojoj je i sam stojko dobio ime....

Nigrianvs 30.05.2009 02:53

Drugari!!!! U pm. Stojko je sinoc dobro zaglavio kod tri butkice. Naloko se kao magare i enega danas celi dan juri Maru po soru. Isukao jataganac i samo mi fali da napravi glupost i jos jedna gladna usta. Godina je jako susna "trave " ni za leka, zemlja jako mekana kao auto put, ovu ce godinunu dugo..... dugo da postimo. Zato bih zamolio dobre i humane ljude da mi prime Sojka na neki mesec gostovanja. Za uslugu poklanjam mapu Pepe Bandica zvanog bandit.....os na cistoj Runsko-ovcijoj kozi stampano u koloru laserskom tehnikom i burence piva na tocenje MB-svetsko a nase.:26:

eclipse4 30.05.2009 16:55

Prikažite listu dokumenata (Broj: 1)
...ej cija "frula" ovim sorom svira.....
a mara...cita,"razbudn e noci gospodjice kasandre"....

pike.sch 05.11.2013 11:45

Ljudi necete mi verovati sta sam danas pre dva sata video na terenu. Ide neki lik sa Stojkom upregnut sa dvokiolicom zvanom čeze. Mislih neki ciga ide pabirčiti kukuruze. Odjedared stane i čovek nesto mase po njivi. Pridjem blize kad cujem bip bip udara čova detektorom. Magare stoji pored puta i daje kordinate. Pridjem blize ali se čika izgleda postideo jer je na delu gde nije teren i nastavi dalje. Odnah sam ga prepoznao nije niko sa foruma da naglasim vec jedan stari deda koji je pre nekih godinu dana nabavio neki detektor mozda za sekundarne sirovine mada je čova vrsan poznavalac sumskih terena koje je neke kolege vodio a oni nalazili cudesa pa mu dojadilo da drugi nalaze a njemu nista nisu dali niti ga castili. Velika steta sto to nisam slikao a kamoli snimio kamerom.

Nigrianvs 06.11.2013 13:13

To mi deda............a stojko je jos uvek u gosstima kod njega.
Postali su nerazvojan tim

pike.sch 06.11.2013 16:41

Primetih da imate isti tip obrva ali nisam znao da ste iz istog plemena.

Stalker 08.11.2013 19:54

Jbg ja neki dan jeo stojka na izložbi stojka, nemožeš pojmit kolko je dobar, ako nisi probo. Žao mi je al tamo ga je bilo.


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 00:03 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!