Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Zanimljivosti (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=24)
-   -   pitanje (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=1988)

Nigrianvs 20.05.2007 16:03

pitanje
 
Neznam kome smeta malo sale i koje zatvorio ovaj post "PECINE"boki mislim da tebe niko nje vredjao po mom misljenju previse su mi pojedini clanovi ozbiljni i uvredljivi delujemi koda se pijedini nika nesale ili nasmeju.Sto se mene licno tice vise nece biti priloga a mozete i dame brisete ako se nekome nedopada moje prisustvo na forumu. Pozdrav svima:26:

Weber 20.05.2007 16:07

Citat:

citat od rade-bec1 (Prilog 14890)
Neznam kome smeta malo sale i koje zatvorio ovaj post "PECINE"boki mislim da tebe niko nje vredjao po mom misljenju previse su mi pojedini clanovi ozbiljni i uvredljivi delujemi koda se pijedini nika nesale ili nasmeju.Sto se mene licno tice vise nece biti priloga a mozete i dame brisete ako se nekome nedopada moje prisustvo na forumu. Pozdrav svima:26:

Rade upravu si , salit se treba . No vijerovatno netko to nece tako da shvati .
.................... .................... ...

Miki 20.05.2007 16:21

na ovome delu foruma to mogu da urade samo :

-ramstein
-zeljketa
-miki
-vumi

iskreno ja :00000506: sto znaci da je neko od njih :huepfer01 :huepfer01 :huepfer01

Enigma 20.05.2007 17:17

Eto vidiš Rade, nedaju nam više da se zaebavamo, već žele da se bavimo
"ozbiljnim" stvarima, a ozbiljne stvari koje Oni plasiraju su čista zaebancija, u odnosu na našu satiru. :426:
Pojedinci očito ne kuže o čemu mi pišemo. :700:
Rade, ajd da više ne pišemo, krenimo sa crtanjem, možda skuže. :totlach:

Stef74 20.05.2007 18:01

Moje licno misljenje u vezi svega ovog je da treba se saliti i to meni uopste ne smeta, ali ponekad stvarno preterujete u toj sali na svim novim postovima tako da tema uvek skrece sa puta. Mislim da je svemu krivo to sta neradi chat.
:36_1_57[1 :36_1_21[1

Nigrianvs 20.05.2007 18:34

Upravusi stef daj uredite negde gdebi mogli malo dase nasalimo jest da se skrece sa teme ali bi trebalo da postoji i mesto gde bi se malo unosile i smesne i vesele stvari.Iskreno davam kazem ovoje mozda mesto gdese osecam kao medju svojima.:26:

Enigma 20.05.2007 18:36

Bilo bi dobro da svaki forum, odnosno tema dobije link na svoj podforum, pod nazivom: " šaljivi komentari ". :)

Vumi 20.05.2007 19:59

Bez uvrede momci...pokusao sam samo da vidim da li cete skontati da u zadnje vrijeme pretjerujete sa salama na forumu i od neke teme koja je zapoceta nastavite dvije stranice sa vasim zezanjem. Nisam imao namjeru da se ne salite na forumu ali u zadnje vrijeme sve vise se skrece sa svake teme i nastavlja o zenama i mucenici. Nemam nista protiv te dvije stvarcice, posebno protiv prve, drugu i ne koristim, ali mislim da sve treba da bude u granicama. Kao sto ste primjetili, ja sam zatvorio nekoliko tema da bih vas pkusao vratiti u "stare vode" i nista vise, jer ne namjeravam forum pretvoriti u neku drugu vrstu nego za koju je namijenjen. Ako se neko ljuti (rade povuci receno inace cu ti presjeci kabal na sondi pri sledecem izlasku :)) mislim da nema potrebe. Za chat vec postoji tema na forumu- zasto i kako.

pdragan 20.05.2007 20:50

:) :) vumi je u pravu,mnogo dobrih tema je otislo na neku zaebanicu,mozda da bi se dobio cvarak zbog pisanja jedne reci ili smeska nemam pojma,niko ko govori srpskohrvatski jezik naroda i narodnosti ne moze biti toliko ozbiljan,ali bar nek bude u okviru teme:26:

baki022 20.05.2007 21:07

Citat:

citat od Vumi (Prilog 14901)
Bez uvrede momci...pokusao sam samo da vidim da li cete skontati da u zadnje vrijeme pretjerujete sa salama na forumu i od neke teme koja je zapoceta nastavite dvije stranice sa vasim zezanjem. Nisam imao namjeru da se ne salite na forumu ali u zadnje vrijeme sve vise se skrece sa svake teme i nastavlja o mucenici i zenama. Nemam nista protiv te dvije stvarcice, posebno protiv prve, drugu i ne koristim, ali mislim da sve treba da bude u granicama. Kao sto ste primjetili, ja sam zatvorio nekoliko tema da bih vas pkusao vratiti u "stare vode" i nista vise, jer ne namjeravam forum pretvoriti u neku drugu vrstu nego za koju je namijenjen. Ako se neko ljuti (rade povuci receno inace cu ti presjeci kabal na sondi pri sledecem izlasku :)) mislim da nema potrebe. Za chat vec postoji tema na forumu- zasto i kako.

HE HE HE HE


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 14:11 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!