Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Testiranje detektora (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=109)
-   -   GoldMaxx Power ws Goldmaxx II (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=2013)

Stef74 24.05.2007 22:12

GoldMaxx Power ws Goldmaxx II
 
Prikažite listu dokumenata (Broj: 1)
Test je radjen na jednom stranom forumu.
Stavili su zlatan prsten ispod anticke cigle (sa velikom mineralizacijom) na otprilike 25 do 30 cm.

GoldMaxx Power : Multi-Tons ( 3 tona )
Prsten + anticka cigla = pokazivo je ne-metal

GMaxx II: Multi-Tons ( 3 tona )
Prsten + anticka cigla = pokzivao je metal

Sto znaci da Power lepo odvaja metal od ne-metala i pored velike mineralizcije u odnosu na GoldMxx II

skituljko 24.05.2007 22:28

Isto takvo odvajanje sa vise predmeta ili sa stenom to jest rudom sa visokom mineralizacijom gledao sam i na sajtu za turski detektor. Koliko je to sad tacno:700:
Mislim bez probe nista ili preporuke dobrog prijatelja.:26:

laki 24.05.2007 22:33

Citat:

citat od Stef74 (Prilog 15153)
Test je radjen na jednom stranom forumu.
Stavili su zlatan prsten ispod anticke cigle (sa velikom mineralizacijom) na otprilike 25 do 30 cm.

GoldMaxx Power : Multi-Tons ( 3 tona )
Prsten + anticka cigla = pokazivo je ne-metal

GMaxx II: Multi-Tons ( 3 tona )
Prsten + anticka cigla = pokzivao je metal

Sto znaci da Power lepo odvaja metal od ne-metala i pored velike mineralizcije u odnosu na GoldMxx II

stef nesto si pobrkao, koji je taj sajt(forum)?...(Gold Max ili GMaxII)

Stef74 24.05.2007 22:58

Izvinjavam se
 
Prikažite listu dokumenata (Broj: 2)
Gmaxx II je u pitanju.
Zena me je pozurivala da idem da veceram, pa u zurbi malo pobrko Gmaxx II i GoldMaxx.

P.S Zamolio bih Vumija da ispravi ovu moju gresku

Enigma 24.05.2007 23:56

Koji od ova dva aparata detektira prsten pod ciglom ? :totlach: :26:

Moj Spectrum XLT može samo sanjat o tome. :totlach:

laki 25.05.2007 00:01

Citat:

citat od Enigma (Prilog 15160)
Koji od ova dva aparata detektira prsten pod ciglom ? :totlach: :26:

Moj Spectrum XLT može samo sanjat o tome. :totlach:

i to je stef pobrkao ,kriva je vecera,ili nesto drugo.....

zeljketa 25.05.2007 00:16

De,de,svakom se moze dogoditi da pogrijesi.
Stef je vjerovatno mislio da napise da je gold Max power prepoznavao zlatni prsten kao "dobar" metal,dok ga je G-Max II registrovao kao zeljezo. Razlog tome je visa frekvencija kod gold Max power-a(18 kHz,sto je pogodnije za otkrivanje predmeta od zlata)u odnosu na G-Max koji ima nizu frekvenciju(4,6 kHz)koja opet daje bolje rezultate kod otkrivanja ostalih "dobrih"metala.A da Xp detektori idu duboko moralo bi biti vec poznato.

Nigrianvs 25.05.2007 00:44

E vo moj goldmaxx (18 kHz) kad se dobro nasteluje vata i Muvu u letu a kamoli prsten pod ciglom. Zlato kad oseti poludi.salu na stranu xp-ovi detektori su vredni svoga hvaljenja.Ja imam malo stariji model koji nema dase kupi, ali nebi ga menjao ni za jedan od ovih novih. Ali i ovi noi su dobri detektori po mome misljenju jedni od boljih.

Nigrianvs 25.05.2007 00:49

Jos nesto zaboravih vrlo vazno. XP je jednostavan za stelovanje poseduje automatik opciju i sa tom opcijom je idealno traziti nema zezanja i nerviranja kao sa Wajtom.Pricam iz iskustva jersam imao Wayta.XP nema nikakav displej koji bi dodatno zbunjivao tragaca znaci jednom recju prost detektor a vrhunski u trazenju.:26:

zokioki 25.05.2007 00:58

Ja sam stvarno zbunjen u vezi kupovine detektora.Nemam pojma danas hocu ovaj sutra procitam ovaj je bolji i tako sve u krug!!!Planiram da kupim neki oko 1000 eura sa pratecom opremom,novi naravno!Pomagajte... ...........


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 19:10 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!