Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Vrste i namjena (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=17)
-   -   pomoć (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=5576)

Stuka 14.04.2011 13:42

pomoć
 
e, trenutno mi se u rukama nalazi Cscope VLF/TR3000ADC, pa bih Vas molio mišljenje i ako može neke jednostavne upute o ovome detektoru. Svaku pomoć plačam odstojalo-fermentiranim proizvodima.... hvala

Vumi 14.04.2011 17:26

Pa zar nemas bas nikakvo upustvo, ni na engleskom?

Vumi 14.04.2011 17:36

OVDJE imas na engleskom jeziku, ako ti moze sta pomoci

Stuka 14.04.2011 19:16

e, tnx.... zanima neko mišljenje o tom detektoru... dobar, loš, taman :) ..... jer mi se pruža prilika i da ga zadržim..... jebga mukte je i sirće slatko, al je opet sirće....

crni 14.04.2011 22:19

Brate kad je za dz... extra je

eclipse4 14.04.2011 22:52

ne bih se slagao s tebe crni ;)
ponekad kad je bas za dz... mozes dobiti t..p.r ;)

Stuka 15.04.2011 12:41

Citat:

citat od eclipse4 (Prilog 51972)
ne bih se slagao s tebe crni ;)
ponekad kad je bas za dz... mozes dobiti t..p.r ;)

e, upravo me i zanima mišljenje o detektoru, bio je dosta oksidirao te sam morao izvršiti dosta "krpanja" i popravaka štampanih veza i pojedinih elemenata na pločici. Sad "radi" ali...... čitajući uputstva i pokušavajaući raditi, malo mi se čudno ponaša, pa me zanima jel itko radio s njim ili takvim sličnim detektorom...... recimo, diskriminacija mi je malo "čudna", čitajući upute i podešavanje po uputama... isto svira kako na željezo tako i na bakar, cink..itd... e imali kaka caka i gdje griješim...

Polanski 15.04.2011 12:46

probaj sa manjim zeljezom.veliko vidi isto kao i ostalo

eclipse4 15.04.2011 12:57

pa sto se njih tice ja iskreno nisam probao ni jedan,takodje nisam cuo ni neke pohvale o njemu,nit poznajem bilo kog ko ga ima da bih tu mogao da ti pomognem.
da je dobar detektor verovatno bi bio hvaljen po forumima.ali nebitno,ako imas dobar teren,moze posluziti,ako nemas dobar teren,onda zna se moras imati odlican detektor. (dobar teren,mislim na to koliko je pretrazen a i koji je vek u pitanju).

e sad druga stavka je koliko si ti dobro izveo adaptacije na njemu,cim je oksidirao ili je stajao na vlaznom mestu ili je bio "pod" vodom.....a kad jednom vlaga i voda dospe u neki uredjaj,ma koliko ga ocistio ono ide polako dalje.

treca stavka,moras nam bar reci sta si testirao i koje su velicine predmeta.kao sto rece polanski,neemoj ocekivati da ce potkovu da ti eliminise u zemlji ili krupnije metalne predmete....i najsavrseniji detektor hoce da javi eks_ere,sve je stvar uva i uklapanja sa samim detektorom.


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 21:56 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!