Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Kako? (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=153)
-   -   Novi izgled foruma (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=2626)

Vumi 07.01.2008 15:41

Novi izgled foruma
 
Odlucio sam kompletno promijeniti izgled ovog naseg foruma. Nova 2008 treba takodje da donese nekakve promjene, pa sam odlucio da se to desi i ovdje. Cim uspijem sve dovesti u red (dugmici itd, treba da budu na nasem jeziku), postavicu novi izgled pa vi odlucite da li vam se svidja ili ne a ako se svidi onda ce i ostati. Moje lico misljenje je da je novi stil (izgled) ljepsi i dosta moderan (uradjen je extra za ovu skriptu) dok je trenutni samo standardni izgled sa promijenjenim bojama i sl.
Recite da li ste za to da se izgled mijenja ili vam ovaj stari jos nije dosadio?

Marisav 07.01.2008 15:49

Posto sam relativno kratko na ovom forumu, predlazem da se jave
visemesecni ili dugogodisnji stalni clanovi. Njihovo misljenje je mnogo bitnije.
Inace meni se svidja ova vrsta foruma, posebno ove strelice koje ukazuju na novi odgovor u temi.
Veoma je pregledan i jednostavan.
Pozdrav svima.

Vumi 07.01.2008 18:21

Na dnu foruma imate opcije za prebacivanje iz staroga u novi stil (izgled) foruma. Prebacite u Cybor Dark izgled i dajte svoje komentare. Postoji jos par sitnica koje treba uraditi (bolje receno gresaka) a ticu se polja za prijavu (gore desno se pokazuje greska) i jos sta se usput pronadje.
Interesuje me samo kako vam se svidja uopsteno ovakav izgled.
Hvala unaprijed na komentarima!!!

Enigma 07.01.2008 18:24

Zašto mijenjati nešto što je odlično urađeno i prepoznatljivo u svkom pogledu. :26:

Vumi 07.01.2008 18:31

Ne znam, stari izgled mi je nekako "prazan"...

laki 07.01.2008 18:31

ne menjaj nista vumi bolje je ovako! meni je novi prazan i podseca me na strane forume...

Vumi 07.01.2008 18:31

Koliko mogu primjetiti sa ovim izgledom kompletan forum radi brze

zeljketa 07.01.2008 18:32

Ja sam "starog kova"i misljenja sam da nesto ne treba mjenjati dok dobro sluzi.Ves dugo imam isti televizor,u autu jos kasetofin,a u krevetu istu zenu.Meni ove modernije stvari izgledaju nekako"hladno"

Vumi 07.01.2008 18:34

Bas ste tvrdokorni :)

fabijanus 07.01.2008 18:40

Citat:

citat od zeljketa (Prilog 20539)
Ja sam "starog kova"i misljenja sam da nesto ne treba mjenjati dok dobro sluzi.Ves dugo imam isti televizor,u autu jos kasetofin,a u krevetu istu zenu.Meni ove modernije stvari izgledaju nekako"hladno"

...zeljo , zeljo pa kud bas spomene zenu


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 00:48 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!