Prikazati pojedinačan prilog
  #132  
Staro 27.01.2007, 20:25
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od pdragan
ne ali mislim stvarno ???? rami ti onda one tvoje planove sto si skupljao ceo zivot jednostavno baci .a bas me zanima dali takvih prica o blagu ima jos negde osim u srbiji ????
dragane ja svoje planove normalno da necu baciti,ali normalno da ih necu ni ovde na forumu stavljati kao sto se to u nekim prilozima radilo gore,stavljale se skice i mape pa cak neke i sveze nacrtane jos u boji.Mislim sta reci na sve to.Javna je tajna.da se na trzistu danas dole kod nas i u Bugarskoj prodaju planovi i mape sa zakopanim blagom popa Martina,kao sto je enigma rekao odes na pijac ili buvljak i kupi covek sebi jednu mapu,cak i na internetu postoji jedna mapa sa zakopanim blagom koju ja mislim austrijanci prodaju za 300e,mislim da sam je negde ovde na forumu bas stavio,normalno ne radi se o martinu,vec o nekom drugom.I sta reci covek na sve to.Sto se tice prica svaka zemlja svaka nacija ima neku svoju pricu,legendu.Mislim dobro sad gledano sa jedne druge strane mi smo sto se tice toga daleko napredniji.
odgoovorite sa citatom