Prikazati pojedinačan prilog
  #48  
Staro 09.11.2007, 13:41
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Citat:
citat od Digger Prikažite prilog
Zaista mi je zao,sto ne primecujes logiku u mom prilogu.
Nije logika samo u tome sta bi tvoj deka uradio,valjda ima logike
i kada neko uradi nesto drugacije.
LJudi su nepoverljivi,to znam odavno ali nerazumem komentar
takve vrste kao sto je tvoj?
Kazes da nepostoji logika,sto u prevodu znaci da ja nesto izmisljam ili pisem bezvezno.
Napisi lepo Srpski da lazem, tako je razumljivije,a ne NEMA LOGIKE
Nisam ni ocekivao da svako veruje u ono sto procita,ali je nekulturno reci da neko pise lazi.
Jednostavno procitas neverujes u procitano i ne komentarises,potrebn o je reagovati kada si apsolutno siguran da su izgovorene lazi.

Tada i jeste duznost svakog casnog i postenog da na to skrene paznju ,naravno ne zbog sebe vec zbog drugih,da nebi bili prevareni.
Da si nepoverljiv svedoci i tvoje misljenje:
da tvoj deda nebi imao poverenja i svoju snajku?
Mozda i nebi.
Ali otkuda ti pravo da komentarises,odnos poverenja izmedju mog dede i njegove snahe?
Kako stvari stoje kod tebe je normalnije NEPOVERENJE nego POVERENJE sto je moras priznati NELOGICNO bar za moju malenkost.

P.S.Ubuduce kada procitas moj post,poveruj da je logican,zato sto me tvoja LOGIKA nikada nije zanimala pa ni sada.
Što se nasekira toliko, samo sam dao komentar na tvoju temu, ni na kraj pameti mi nije bilo da te nazovem muljatorom i lažljivcem, nije mi jasno od kuda si izvukao takav zaključak.
Očito nerazumiješ značenje riječi LOGIKA, ta je riječ puno starija od hrvatskog i srpskog jezika, logika znači zakonitost po kojoj se odvijaju određeni događaji, odnosno pojave, tj. način razmišljanja i zaključivanja, takve se stvari uče u osnovnoj školi.