Prikazati pojedinačan prilog
  #33  
Staro 25.01.2008, 23:20
pdragan
Gost
 
prilozi: n/a
pozdrav.prvo,mislim da nisi isao ni na drugim forumima pa ti nije bas jasno kako to funkcionise.uffff malo vise treba vremena za to da ti ja objasnim,mozda moze VUMI kao administrator.
forumi ovaj a i ostali funkcionisu tako sto mozes citirati nekog sta je pisao on pa mu odgovoriti,ili samo odgovoriti.mozes sam da izaberes mesto recimo metal detektori-vrste i namena ili iskustva pa u gornjem levom uglu pise nova tema,ti kliknes i pises naslov i tekst u toj tvojoj temi.e sad recimo ja ujutru dodjem i vidim novu temu od tebe ako hocu mogu da odgovaram na nju ali i nemoram,ili uvece dodje neko drugi i odgovori ti,normalno to svi citaju,ko hoce moze da se ukljuci u raspravku,uglavnom vecina njih samo procita jer ih mrze da kucaju ili da postave svoje nalaze.
e sad da postavis neku sliku kad odgovaras na neku temu ili neka tvoja nova tema,listas na dole gde pise velikim slovima "dodatne opcije",pa sa leve strane jos nize pise "prikaciti dokument"(prikaciti attasment),kliknes to pa na "choose",otvoric e ti se dokumenti iz tvog kompjutera,izaberi sliku koja je velicine do 100kb,"open" i sacekas dok ti se to ubaci,tek tad pritiskas dugme "prikaciti".
ja sam imao problem kad sam koristio modem,bila je spora veza i slika nije uspela na vreme da se uploaduje.
probaj -pozdrav
odgoovorite sa citatom