Prikazati pojedinačan prilog
  #63  
Staro 28.01.2008, 20:40
Ljuba
Gost
 
prilozi: n/a
Odgovor za Coinmaster 6000

Pozdrav.Za aparat Coinmaster 6000 i neke druge ne kazem da ljudi koji ih dizajniraju i prave u fabrici da ja bolje znam od njih.Hteo sam da kazem konkretno iz mojih saznanja a slusajuci i druge ljude koji se bave ovim hobijem da se radi o necem drugom.Naime:firma na jednom modelu svog aparata nikad ne ugradi sve potrebne regulatore po kvalitetu jer nebi nikad prodala vise od jedan ili nekoliko modela.Tako naprimer,primetio sam kod nekih aparata radi dobro diskriminacija a drugo je zapostavljeno.Kod nekih radi dobro regulacija za zemlju i jos po nesto a drugo ne.Prema tome zelim i ja da cujem necije misljenje o tim stvarima i da svi izmenjamo medju sobom razna misljenja i zapazanja jer ce tako svi naci informacije koje ih interesuju.Naravno,p ozdravljam sale ali da je to uobicajeno a ne neko da se nekom ruga.Za moj aparat usled dugogodisnjeg posedovanja i rada sa njim primetio sam mu i neke nedostatke:Bio je lenj kod javljanja ciljeva na diskriminatoru i moralo je to da se poboljsa,nije sada kao kod napr:XLT spectruma.Dalje promenjena mu je i povecana osetljivost kod traganja kakoa za sve metale,tako i za metale koji se razlikuju.Mislim da su dobri aparati,(ne upustam se za dubinu traganja):Fisher 1225,1235,Garret hunter XL500,Whites 5900,itdPozdrav
odgoovorite sa citatom