Prikazati pojedinačan prilog
  #57  
Staro 07.02.2008, 12:29
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.900
Zahvaljivao se: 159
Dobio je 1.071 zahvalnice(a/u) za 410 priloga
Jel to opet pocinje stara prica? Ostavite se toga, svako ima svoj aparat i misli da je najbolji. Ne zna svako raditi sa svim aparatima i uvijek misli da je neki drugi bolji. Sa aparatima se treba raditi duze vremena da bi se tacno upoznao i da bi se izvuklo najvise iz njega. Ne znace pronalasci to da je neki deteektor bolji a neki slabiji, dosta veliku ulogu ima i sreca. Pa covjek je isao pored mene i pricao dok sam ja trazio detektorom, na kraju je on nasao dva novcica bez detektora a ja ni jedan. Da li sam ja sada trebao reci, ma kakav Fisher (tada sam sa njim trazio), sad cu i ja ocima da pretrazujem? Ne moze se detektor imati mjesec ili dva i odmah reci da nevalja, ja moje imam vec vise godina i uvijek otkrivam nesto drugacije u njihovom radu, znaci iskustvo se trazi i to je sve. Zato, ako covjek kaze da je tako radio i da je dosao do takvoga rezultata, ne treba ga odmah okrivljivati da on reklamira ili prodaje iste, niti kratki reklamira niti ista a usput nije ni on tebi rekao da ti reklamiras Minelaba, Whites, tesora ili neki drugi. Prema tome nemas potrebe pisati bezveze, dovoljno je da ti napises svoje iskustvo i to je sve, bez napadanja drugih ako njihovo iskustvo govori nesto drugo.
Bude li se ovako nastavilo, bice brisanja sa korisnicke liste ali ne samo to nego iskljucivanja kompletnih IP adresa a mozda i domena sa kojih dolaze. primjetio sam da nekolicina dolazi sa istih servera tj istih domena i da njih nekolicina cesto zapocinje ovdje svadje...ovo je molba i nije prijetnja, sto ne znaci da se nece ostvariti .
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom