Prikazati pojedinačan prilog
  #58  
Staro 07.02.2008, 13:09
IVLIANVS
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Vumi Prikažite prilog
Jel to opet pocinje stara prica? Ostavite se toga, svako ima svoj aparat i misli da je najbolji. Ne zna svako raditi sa svim aparatima i uvijek misli da je neki drugi bolji. Sa aparatima se treba raditi duze vremena da bi se tacno upoznao i da bi se izvuklo najvise iz njega. Ne znace pronalasci to da je neki deteektor bolji a neki slabiji, dosta veliku ulogu ima i sreca. Pa covjek je isao pored mene i pricao dok sam ja trazio detektorom, na kraju je on nasao dva novcica bez detektora a ja ni jedan. Da li sam ja sada trebao reci, ma kakav Fisher (tada sam sa njim trazio), sad cu i ja ocima da pretrazujem? Ne moze se detektor imati mjesec ili dva i odmah reci da nevalja, ja moje imam vec vise godina i uvijek otkrivam nesto drugacije u njihovom radu, znaci iskustvo se trazi i to je sve. Zato, ako covjek kaze da je tako radio i da je dosao do takvoga rezultata, ne treba ga odmah okrivljivati da on reklamira ili prodaje iste, niti kratki reklamira niti ista a usput nije ni on tebi rekao da ti reklamiras Minelaba, Whites, tesora ili neki drugi. Prema tome nemas potrebe pisati bezveze, dovoljno je da ti napises svoje iskustvo i to je sve, bez napadanja drugih ako njihovo iskustvo govori nesto drugo.
Bude li se ovako nastavilo, bice brisanja sa korisnicke liste ali ne samo to nego iskljucivanja kompletnih IP adresa a mozda i domena sa kojih dolaze. primjetio sam da nekolicina dolazi sa istih servera tj istih domena i da njih nekolicina cesto zapocinje ovdje svadje...ovo je molba i nije prijetnja, sto ne znaci da se nece ostvariti .
Ko se svadja.Samo iznosimo misljenje o aparatima.A cim se pomene nesto lose o XP detektorima ti i kratki dignete frku.Ja ne hvalim ni moj aparat dfx -mislim da je "spor".Procitaj postove malo pazljivije Vumi
Znaci nisam pisao bezveze-nego iznosio moja iskustvo.
A ti me slobodno obrisi sa korisnicke liste...jer to sto si napisao nije molba nego pretnja.Uzeo ste me na zub jos od samog pocetka,samo zato sto ne podnosis kritiku.Onda ste poceli sa provokacijama tipa-moji nalazi su falsevi itd.
Ponasaj se malo kao Administrator i nemoj glumiti malog boga.
odgoovorite sa citatom