TEMA: savet....
Prikazati pojedinačan prilog
  #12  
Staro 16.03.2008, 15:49
Ljuba
Gost
 
prilozi: n/a
Odgovor

Citat:
citat od eclipse4 Prikažite prilog
.Taj detektor koji ovde pominješ je whites classic turbo samo sto je u drugoj kutiji.
ne bih se slozio da je whites zato sto se jasno vidi da je ploca rucnog rada i sve ostalo u njoj.....mada nekazem da nije njegova kopija.....sve je moguce...

dali gemini pokazuje koja je velicina prdmeta i na kojoj je dubini ili ne?
kad kazes predmete srednje velicine,na koliko to otprilike mislis?

ako mi verujete 24h sedim na netu,cesljajuci sta da kupim,medjutim,sto vise gledam net i iz sajta u sajt....dosao sam samo do jednog zakljucka....svaki ciga svoga konja hvali...
tako da covek vise ni nezna sta je dobro a sta ne....u sustini...daj pare kupi,najbolji je

u sustini ja mislim da se za tih 4000e moze kupiti postena naprava,samo mi treba vasa iskustva nista vise.....ono sto vi smatrate da stvarno vredi[/QUOTE]
Za Whites detektor o kome pričamo kažem da je original,samo ga je zeljko drugacije nacrtao i modifikovao tako da to jeste prava stvar.Na netu možeš i penziju da dočekaš ali veruj da si došao do dobrog zaključka.Međutim svaki detektor je priča za sebe i svako mora znati za šta mu sprava treba i tako da odabere po svojim potrebama.Mislim da idealan detektor ne postoji i da ispunjava sve zahteve koji su pred nama.
odgoovorite sa citatom