TEMA: Ukleto blago
Prikazati pojedinačan prilog
  #72  
Staro 20.03.2008, 16:50
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Citat:
citat od eclipse4 Prikažite prilog
kao prvo licno sam pitao popove i koje kakve kaludjere da li zlato moe biti prokleto.....odgovor je NE!
cak sam pitao da li je prokleto ako nadjem zlato a pored njega kostur da li je to prokleto,odgovor je opet bio ne!nisim ja krao i nisam ja ubio ja sam samo nasao.....

a lepo bi bilo kaze on da stavis bar jedan zlatnik u crkvu bilo koju samo da se bogu zahvalis za dar......nista vise...

ZLATO NIJE PROKLETO VEC SE KUNE COVEK ILI LJUDI KOJI SU TO UKRALI.

ZAPAMTITE VI NISTA NIKOM NISTE UKRALI,VI STE SAMO PRONASLI....

i sva ta glupa mastanja o prokletom je samo umisljeno i nista vise.

kao drugo kada ste ceo dan na pecanju uvece kad legnete i sklopite oci,celu noc vam plovak igra pred ocina a desava se da i sanjate pecanje.....zato sto vam je mozak time opterecen,tako da i taj sto je sanjao lose kad je uzeo taj nakit to je uticaj toga sta je radio.(ovo je odgovor za prethodni post)
uradite nesto strasno lose i budite ceo dan optereceni time ili jednostavno ceo dan budite pod mastom neke ribe uvece cete to i sanjati......

drzao sam pe****,ujutru se milion puta budio i razmisljao ko mi je i sta narucio za pekru.....glavu sam razbijajo da bih se setio ko mi je narucio i sta.....a na kraju....sve je to samo bio san....to je prosta psiha...

opet kazem da je sve to prokleto....arheoloz i ne bi postojali.....

treca stvar......ljudi umiru od tih oksidacija na licu mesta,umiru mesecima kasnije,ni neznajuci da su otrovani,jednostavno svakog dana su sve slabiji i slabiji,i u 90 % slucajeva ubije ih sama panika i stane srece....pa cak se desi da umire i pola porodice jer neznaju kako se zlato cisti od oksidacije....a najvise umiru deca jer im je organizam slabiji....

od oksidacija nastaju i halucinacije u kojima ljudi vide koje kakve azdaje i karakondzule....

razlog svega toga je sto covek nezna da cisti to zlato (opet kazem) a to je prvo i najvaznije,covek cim nadje nesto prvo nabija glavu u cup ili lonac da vide sta su nasli i to je ta fatalna greska,a zatim kad vide da je zlato odmah poklope cup i nose kuci da se pohvali pred porodicom i decom koji su ga pola zivota podjebavali i svadjali sa njim da se mane corava posla i da pocne neki posao da radi ozbiljan.....

a taj deda kako li se vec zove sto poznaje zemlju u kojo se zlato nalazi,samo skuplja pluseve za potencijalne njegove musterije....

ali ima istine svakako da se zemlja prepozna.....to znam iz licnog iskustva.....ako nekog interesuje mogu i to ispricati....

zato,nadjite to zlato i mante se budalastina .........
Bravo, opet čista logika, a bogami i širina.
odgoovorite sa citatom