TEMA: prsten
Prikazati pojedinačan prilog
  #35  
Staro 23.03.2008, 19:23
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Citat:
citat od Ljuba Prikažite prilog
Da i ja dodam jedan korisni savet.Hiperborejac,b ez ljutnje ali poslušaj i mene za jedan savet koji će ti mislim i većina na forumu potvrditi:Savet je: TEORIJA I PRAKSA SU NEŠTO SASVIM DRUGO".Praksa je ipak starija i treba mnogo uraditi da bi se znanje stečeno sa tim uporediti.Grešiš što kažeš da nikad nećeš učiti od detektoraša.Ovo ti kažem iz iskustva.Oni koji de bave praktični radovima sa detektorima ipak više znaju od školaraca.Takvih primera u životu ima svuda na svakom koraku iz svih oblasti zanimanja.Ja nisam završio za inženjera elektronike na primer,ali veruj da za ovu oblast znam više od većine "skolaraca"jer sam kroz praksu u elektronici stekao mnogo više iskustva i saznanja nego li ovi što ti misliš.Da rezimiram jednu anegdotu iz našeg kraja: NA TARABU(DRVENU OGRADU)NEKAD PIŠE"PI***A,ALI TO NIJE.
Do većine epohalnih otkrića došlo se slučajno, kroz igru, odnosno praksu, a tek naknadno se stvarala znanstvena (matematička) podloga za iste, koja je samo djelomično točna jer još uvijek nismo u stanju definirati pojam energije, a ona je temelj svih naših spoznaja. Sve viđeno i neviđeno što nas okružuje u svojoj biti je čista energija. Na početku bijaše jedno, a to jedno kroz našu percepciju postade dualno, no zauvijek će ostati samo jedno, koje nikada nećemo spoznati, a to je Bitak Kozmosa, odnosno sam Bog.
odgoovorite sa citatom