Prikazati pojedinačan prilog
  #23  
Staro 04.06.2008, 23:17
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 26
Dobio je 161 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
Pozdrav Kratki.Da li se koriste iskljucivo Alkalne baterije ili mogu i druge npr. NI--MH. Koliko dugo traje jedna baterija. Koje su najbolje.Grund mu je vise nego odlican, i kada se naleti na jake minerale on ih vidi ali signal kasni tada se podesi grund i vise ni da pisne,perfektno su ga odradili.Ek**** i ostala takva sr.nja ne vidi nikako kada je u diskriminaciji.Masin a je extra za novcice narocito one sitne od 5 do 8 mm naravno i za vece.Jedini problem je al-folija ali ne sva,samo cista,mada moze i ona da se diskriminise ali se tada gube neki drugi metali sto nije dobro.Recimo 300g bakarnih sipki na 30 cm dubine sa malom sondom vidi u najjacoj diskriminaciji odlicno i to sam sondu podizao 15-20 cm iznad zemlje.Takodje 700g bakra na 50cm vidi perfektno i to u diskriminaciji sve sa malom sondom. Sa DD sondom nisam jos radio.Da ne zaboravim po travi bukvalno mozes da kosis nikakav ton se ne javlja, znaci izuzetno stabilan ukljucujuci i mineralizovane terene i one koji imaju veliku primesu raznih ruda.Recimo poredjenja radi, gde sam isao sa garetom x7 i gde je garet ludeo na rude i minerale Tesoro se nije javio, neverovatno, naravno uz predhodno podesavanje grunda.Veoma jednostavan za upotrebu izuzetno brz i precizan.Tacno je ono sto si rekao , aparat za sve terene a ja da dodam i za sve tragace profi i pocetnike.Za sada toliko ako imas nesto da dodas osim onoga sto sam pitao ti napisi.Pozdrav Kratki.
odgoovorite sa citatom