Prikazati pojedinačan prilog
  #39  
Staro 09.06.2008, 00:11
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 43
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Citat:
citat od Deki Prikažite prilog
Nadam se eklipse da je to sto sam trazio naravno vremenom cu biti mozda iskusniji pa cu kupiti neki drugi a mozda i necu vreme ce da pokaze svoje, ko sto sam i reko novac i nije toliko bitan kolko neko druzenje, malo setnje itd... a kad bih znao gde je nesto zakopano odkopao bih odavno hahaha. Detektor je isto dobar kad deda igubi klin od traktora u njivi mogu da mu ga nadjem hahaha. U svakom slucaju sad se radujem mom prvom Detektoru.

Pozdrav i pisite mastilo na ovom novom sistemu( PC )nemoze da nestane!!!
mozda i nije....u stvari......uopste nije pametno menjati detektore redovno......trebas ga samo nauciti i komunicirati sa njim ko sa covekom a onda ti drugi i netreba......greska je provaliti detektor a onda mislis da neko ima bolji pa ga ti zamenis i onda aj jovo na novo......kupi detektor i usavrsavaj rad na njemu i ne menjaj ga dokle god radi......

....a jednom mi se desilo ovako (da ne pricam od kulina bana)......upadne tip kod mene u dvoriste i rice moje ime,ja izadjem ko lud,mislim da sam i stepenice preskakao jer neznam sta se desilo,kad sam izasao napolje,moj prijatlj dragi pita "jel jos imas detektor?"...reko da imam,uzmi ga i odmah podji zamnom u moju njivu....sto,reko,st a je bilo? nista ne pitaj videces samo podji sto pre.....ja pokupim spravu i krecemo,on vozi ko lud,ja ga u auto pitam "pa sta bilo,sta se desilo,jel si nasao nesto,video nesto"...on meni odgovara "nisam nista video,samo sam cuo,a trazim vec pola dana".....pa sta si bre cuo,pitam ga ja,pa neki zvuk lomljave,eto to je jedino sta sam cuo"....posto je njiva na samo kilometar od sela,u toku price smo vec stigli,vidim traktor sa plugom nasred njive parkiran i reko,bingo!covek je zakacio ono sto treba.....vadim detektor sa zadnjeg sica i trcimo ko ludi ka traktoru,ja u trku ukljucim detektor,i kazmu "jebote,koji si ti srecnik"...on meni kaze "da znas u ****u mater....svaka mi cast,sada ce tast da me ubije"......reko,da znas da hoce.....kad se priblizim skroz plugu,nema nista sem pluga koje je izgledao slomljen i jednu kamencugu nabijenu u raonik......i znate sta....decko me terao da mu nadjem maticu od strafa koja se otkacila prilikom udara u kamen.....eto....tol iko o zlatu cara solomuna .....
odgoovorite sa citatom