Prikazati pojedinačan prilog
  #33  
Staro 15.07.2008, 22:14
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 26
Dobio je 161 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
Bice sledece godine vise ljudi bitno je nesto zapoceti.Tako zapocinju svi skupovi koji se kasnije uvecavaju.Kada vide ljudi da nista ne boli doci ce u vecem broju.Naslo se sto se naslo moglo je biti i bolje i losije ali je bitno da smo se druzili upoznali razmenili misljenja koliko toliko.Zao mi samo sto nisam nastavio da kopam jos malo pored one zmije.Nisam je ni video bila je u pukotini u zemlji koliku sam zelju imao za dobrim signalom.Kada je dosao nas drugar da mi pomogne on je vide pa uhvati za rep da je izvuce napolje ali nije uspeo i ja ostavi dobar signal.Kako Bane rece mozda je to bio nekakav znak ha-ha-ha.Raznih prica tamosnjih mestana o pronalascima .Samo mi nije jasno kad pre potrosise tri cupa od po 11000 komada srebrnih.Bese i takvih dogodovstina, a kako bi drugacije i bilo malo ove price malo one malo pecenja na suncu traganja po kamenoj zemlji itd..Pozdrav svima i bilo bi lepo odrediti sledece godine unapred datum okupljanja i videti kako vecini odgovara pa moze biti i deset puta vise ljudi no ove godine.Imam jos jedan predlog ali cu otvoriti tu temu.
odgoovorite sa citatom