Prikazati pojedinačan prilog
  #2  
Staro 03.10.2008, 23:24
Korisnička slika od vedran
vedran vedran je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 05.01.2008
mjesto: Tokyo, Japan
prilozi: 238
Zahvaljivao se: 0
Dobio je 9 zahvalnice(a/u) za 5 priloga
Hehehe, ja sam iz Kreševa tj. živim veoma blizu Visokog....


Ukratko, moje mišljenjei mišljenje svih pametnih ljudi na svijetu je da u Visokom nema piramide. To je čisto moje mišenjenje, znači NE nametnuto. Osmanagić samo zgrće lovu na tom i to je to. Ima tu svakakvih stvari tj. dovede u svoj tim arheologe i razne druge ljude po toj ili sličnoj struci... kad oni dadnu negativan odgovor što se tiče piramide (znači da je nema) Osmanagić ih samo izbaci iz svog tima i zamjeni nekim drugim arheolozima i sl. To se zna ali on jednostavno, razvija turizam u Visokom. U Visokom je sad sve postalo u obliku piramide, ljudi prave pizze u obliku piramide, prave kuće u tom obliku i cijelo Visoko je tako reći "piramidalno". U Bosni ima puno brda sličnih piramidi...ali to je znači čisto zgrćanje para i pravljenje turizma...

Kod nas se prepričavaju razne provale sa "piramide"... Nađu kosutra i Osmanagić kaže da je neki grob faraona, na kraju se ispostavi da je kostur iz zadnjeg rata ili II. svjetskog.... )))


Dođu ljudi na piramidu i zateknu Osmanagića kako ucrtava neke simbole krampom u stijenu i sl. hehe


Iako je ovo Zeljketa ovaj post stavio oko ove male postojeće "piramide" ja sam nadupunio da svi znate šta se stvarno događa u Visokom....




Vedran
odgoovorite sa citatom