TEMA: Pecanje
Prikazati pojedinačan prilog
  #30  
Staro 01.11.2008, 11:08
tragac
Gost
 
prilozi: n/a
URAAA!za pecanje

Kratki svaka cast na ulovu.Davnih dana pre 20-tak godina i ja sam se iz svakog riobolova vracao sa smudjevima.Voleo bih kada bi kroz Novi Sad tekla neka lepa recica bogata pastrmkom kao ta, gde si ti.
Ja i sada odlazim na pecanje i to 90% varalicam ali svaki 10-ti put ima nesto sitno od ulova,Naime kod nas je dozvoljeno ribarima da vuku mreze u gradskom podrucju i skoro svaki put kada sam na vodi oni camcem vukuci mrezu prodju pored nas pecarosa na 5-10 metara.Dunav je inace kod novog sada sirok oko 250 metara.Avaj!
Desava se da ih nekada gadjaju kamenjem jer rasplase svu ribu uz obalu.To ti je majka Srbija.
U kanalu opet love sa plinskim bocama ili na struju.Lepota da ne poverujes.
No da se vratim na temu,izradjivao sam ranijih godina varalice od drveta ali mi sada vreme neda da to radim ponovo.Uslikacu one koje imam pa cu ih postaviti.Pre par mececi sam uradio nekoliko dobrih strimera pa ci i njih uslikati.
Imam jednu situaciju sa internetom ali se nadam da ce se popraviti.Naime posto sam se preselio ovde nema portova da se ukljuci ADSL i cekam prvi slobodan port.Takodje nema ni tehnickih uslova za kablovsku mrezu,a pouzdano znam da je sve to od mene udaljeno 120 metara???? Trenutno sam na obicnoj vezi i necete verovati protok je 46,6 Kbps.Samo sto nam medved postu ne raznosi.
Idemo u Evropu! Treba pozuriti 21.vek je to.BRE!
odgoovorite sa citatom