TEMA: jedan link
Prikazati pojedinačan prilog
  #22  
Staro 19.11.2008, 14:49
Korisnička slika od IVLIANVS
IVLIANVS IVLIANVS je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.02.2008
prilozi: 1.470
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 599 zahvalnice(a/u) za 170 priloga
Dzoni,ako ponovo procitas moj post shvatices da ja nisam nikoga vredjao i to mi zaista i nije ni na kraj pameti.....samo ne volim komentare na osnovu novinskih teksova,a ni komentare tipa rekla-kazala...citat od Dzoni-ja:
''Ja sam recimo preneo nesto sto sam slusao uzivo pre 20 godina od jednog poznanika koji licno poznaje ucesnika dogadjaja u Istri.''...
Da li ce ti nesto znaciti ako ti kazem da sam ja cuo pricu od onoga ko je iskopao ostavu?
E sad kuda se sve kretala i kojim je kanalima prenosena i ko je sve ucestvovao-to se ne ce saznati nikad,zato sto u takve stvari nismo mogli biti upleteni mi,obicni smrtnici,vec je to mogao biti samo neki glavonja ili .uzonja,ili mozda .uzonjin sin
Sto se Enigminih komentara i ispravki tice...na to sam vec oguglao i ne zelim da se upustam u bespredmetna prepucavanja tipa 1936 ili 1937 i da li je bilo 4 tone ili 44....
Imam jednog dobrog drugara ovde koji me podseca na Enigmu....
ako ja tom drugu kazem:vidi kako je nebo plavo...on ce reci jeste plavo,ali nije bas cisto plavo,nego je vise svetlo plavo...a ima i oblaka.
odgoovorite sa citatom