Prikazati pojedinačan prilog
  #10  
Staro 27.01.2009, 17:17
fabijanus
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Enigma Prikažite prilog
Dragi moj prijatelju, sami smo si krivi za to, onda je i red da papamo govna iz istog kopanja. Kada, i ako se riješimo manipulatora, k_urvinih sinova i " dušebrižnika ", vjeruj mi da istog trena postajemo silna i nepobjediva božja vojska koja će se izboriti za svoja prava i nema šanse da nas više j_ebu drugovi komesari.


Enigma sto se toga tice upravu si no moramo istinu reci i biti samo kriticni jer je jos uvijek takozvanih zaljubljenika u arheologiju koji se bave cistom zaradom i cistim biznisem ja sam upoznao dosta takvih a i ovdije na forumu ih je dosta koji se kriju pod razlicitim imenima a prepoznas ih stime sto odmah pitaju koliko je ta stvar vrijedna ili slicno ....upoznao sam dosta ljudi na terenu koji samo unistavaju i koji traze samo ono sto se moze unovciti ...vjeruj mi za njih mi placamo ceh .....poznajem jednoga Engleza koji zivi na podrucju bivse Juge i koji se bavi sa tim, koji ide po poljima i trazi detektorom te poslije prenosi i pretprodaje na Engleskom trzistu ..a dovodio je mnoge engleze na nasa polja da bih pronalazili i odnosili ..ta pojava je vec dobrih 30ak godina poznata da po slavoniji i baranji dolaze stranci i traze a na moru da i negovorim i iznose nasa dobra .. e sad se pitamo zasto smo tako gledani od strane vlasti i strane media ..... Nemojte me shvatit da opravdavam vlasti na podrucju bivse Juge nego jos jedamput kazem mora netko ispastat za takve koji nam to rade ..U engleskoj je zakon definiran kao i u Srbiji, Bosni, Hrvatskoj, no taj zakon vrlo rijetko zna od nas netko ili ga neprimjenjuje kako bih trebalo jer se uvijek neakav razlog, izgovor za to nade ... toliko od mene znam mnogi ce reci joj sto sad ovaj pametuje no cinjenice na terenu govore svoje ...pozdrav ...
odgoovorite sa citatom