TEMA: Gama
Prikazati pojedinačan prilog
  #6  
Staro 09.06.2009, 21:43
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Ovaj znak nije zaebancija, on vodi do ukletog blaga, zato oprezno.
Znam kako se skida prokletstvo u ovom konkretnom slučaju, međutim procedura je jako složena i dugotrajna. Na ovom mjestu pod hitno treba sagraditi brvnaru, doći po mene i donijeti me u drvenim traljama obloženim guščjim perjem. Tri godine moram boraviti u brvnari sa jednom plavokosom i jednom riđom djevicom uz obilje odabrane hrane, voćne mučenice koja ne zna za šećernu repu i trsku i paletu vina od odabranih sorti i grozdova. Zadnju godinu kada su duh i tijelo posvema pročišćeni, u vrijeme zimskog solsticija moram napraviti štule od ružinog drveta jer nogom ne smijem na tlo izvan brvnare. Četvrte godine u proljeće znak popunjavam zemljom i u njemu sijem sjeme runolista s Triglava i na štulama nazad u baraku dok runolist ne procvate.
Kad runolist procvate, uberem dva cvjetića, za svaku ruku po jedan.
Deset jaja od različitih, tajnih beštija razbijam o glavu, vežem oči, penjem se na štule i balunjam s runolistom u rukama dok ne blebnem.
Mjesto na kojem me prokletstvo blaga obori na zemlju, znak je za kopanje, a iskopani silni tovari zlata postadoše čisti, zahvaljujući mojem pročišćenom duhu, što oslobodi zlato od kletvi.
odgoovorite sa citatom