TEMA: Gama
Prikazati pojedinačan prilog
  #16  
Staro 10.06.2009, 21:14
Deki
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Enigma Prikažite prilog
Deki nemoj se ljutiti, jer nisi u pravu, ova šala je put ka zdravom razumu i to je jedini način da se ljudima otvore oči, odnosno da ne prožive život u zabludi i mitološkoj gluposti.
Kada se registriraš i postaneš član ove naše zajednice, red je da se kaže dobar dan i pomoz Bog, ja sam taj i taj, zanima me to i to. Nakon toga dobro se zagrije stolica i pročitaju se sve teme s foruma i tada nema šanse da se postavljaju glupa pitanja u nedogled. Koliko znam ovaj forum nije namjenjen trgovcima arheološkom građom, ako jest, onda mi tu nije mjesto, ipak mislim da je ovaj portal namijenjen hobistima, a ovi drugi neka se naoružaju skupom literaturom i sami rješavaju svoje nedoumice, odnosno neka otvore portal za profesionalne detektoraše i mešetare arheološkom i ostalom povjesnom građom.
Upravu si Enigma, slazem se ali netreba ipak tako grubo postupiti, zato i kazem da treba oprostiti neke stvari. Na taj nacin necete mu pomoci, cak ce covek i da poveruje da treba da kopa 4x4x4 jer cita da ti dajes uvek odlicne savete i uglavnom znas svaki odgovor na pitanja. Naravno da treba da se predstavi i da kaze kojim ciljem je na Forumu. Neljutim se ali, znas uvek postoji ono ali ...... Znam da treba biti i zabavno. Veliki pozdrav
odgoovorite sa citatom