Prikazati pojedinačan prilog
  #37  
Staro 07.10.2005, 08:38
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.901
Zahvaljivao se: 159
Dobio je 1.075 zahvalnice(a/u) za 411 priloga
Jedno da razjasnimo za sva vremena!!!
Jackdetecta niko nije otjerao sa ovoga foruma vec se on sam nasao uvrijedjen nekim stvarima. Trazio je od mene da sudim ko je u pravu a ko nije na sta sam ja rekao da to nisam u stanju jer ne poznajem toliko rad detektora i ostalih uredjaja da bih to mogao. Ja sam ovdje trazio samo da se iznose iskustva, nije bitno o kakvom se uredjaju radilo jer sam mislio da ce to svakoga interesovati. Vjerovatno ste primjetili njegove komentare na spominjanje geo radara i sl stvari- pljuvao je po svima koji su spominjali da posjeduju tako nesto i govorio da su bez veze bacali pare a on to zna iz svoga iskustva. Ovdje su se samo trazila iznosenja iskustava vlasnika takvih uredjaja sto on nije dopustio. U slucaju da je neko pokusao nesto reci bio je sa njegove strane napravit glupakom.
Price da mi njemu branimo da on prica o svom detektoru su izmisljene jer je dosta toga pisao o njemu i nije mu ni jedna rijec recena. Kada sam spomenuo da se o uputstvu za rukovanje koje je bilo ovdje u vidu PDF fajla izneseno sa njegove strane rekao da se ne radi o onome sto je on rekao da ce biti (uopsteno uputstvo za rukovanje detektorima) vec da se radi o objasnjenju rada njegovim detektorom on se tu nasao uvrijedjen i napustio je ovaj forum. Tek nakon njegovog napustanja ja sam taj prilog izbisao (i to nakon pitanja da se izjasni da li zeli i dalje normalno ucestovati na forumu ili ne zeli, na sto on nije htio cak ni odgovoriti). Vi odlucite da li sam ja negdje pogrijesio a ako jesam slobodno recite gdje i zasto i ja cu se svima izviniti javno na forumu.

Ne mogu a da ne spomenem...kako neko moze hvaliti tamo neki detektor sa kojim nije izlazio na teren vec kako sam kaze, samo vidio na poligonu za testiranje koji pripada takodje doticnom prodavacu???
Ne cini li vam se da je i to malo nerealno ocijeniti detektor na osnovu poligona za test koji je napravljen samo u svrhe utvrdjivanja dubine trazenja.
Nadam se da ce mo imati priliku cuti komentare na taj detektor kada se sa njim bude izaslo na obican teren....naravno ako se vlasnik istoga ne bude stidjeo iznijeti sl podatke.

Sto se tice necijega ucesca na ovome forumu ono je samovoljno i tako ce i ostati jer drugacije niti zelim niti mogu vezati korisnike. Ako neko ne zeli u njemu ucestovati to je njegova stvar i njemu je na volju sta ce da radi.....ali ubuduce bih svakoga zamolio da se zaobidje spominjanje doticne osobe i doticnoga detektora na ovom forumu (koliko je to moguce), jer ista osoba nije bila napadnuta sa strane nekoga iz foruma nego su drugi bili napadnuti sa njegove strane !!!
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*