Prikazati pojedinačan prilog
  #6  
Staro 04.03.2010, 10:28
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 43
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
dzone znas da smo uvek delili ista misljenja,ali ovog puta zajsta nemogu da budem na strani tog drustva i ja temu nisam obrisao ali se potpuno slazem sa vumijem da je to samo bogacenje preko drugih i zajsta smatram da toj temi nije mesto na ovom forumu.....naglasava m to je moje i samo moje misljenje.jer ja tu temu sigurno ne bih ni pogledao vise...
a to sto si ti u kontaktu sa tim predsednikom svaka cast,i ja sam bio u kontaktu sa deksijem i jeo je i pio i spavao i s_rao u moju kucu,pa mi na kraju ukrao motor....kapiras?
ja niceg korisnog tamo nisam video,ama niceg za POJEDINCA!
kao sto rekoh da se ne ponavljam jer ce mozda da nas vode dva po dva za ruku na teren?jel ce mozda da me teraju sa detektorom da ceprkam pored arheologa?
da podrzavam ljude koji ce da nas koriste kao sto ja koristim kera za lov,da im otkrijem terene i da ih uvedu u registar a posle sta? da mi dodje neko i da mi kaze da sam na registrovanom terenu?i da ne mogu tu da radim bez nadleznih.....meni zajsta to ne treba.....
a onaj koji iz onoga svega nije mogao da zakljuci da se upravo o tome i radi onda je taj zajsta slep....
pa eto ti primer koji je vec bio pisan,mislim da je miligor rekao da su arheolozi isli i popisivali teren,eto nek se on izjasni dal sme da kroci tamo.....sutra mislis da ces se setati ko pcela u prolece po terenima jer si clan njihovog drustva?
mozda i moze ali s cetkicom u ruke da brises zemlju polako sa nekih nalaza....uz nadzor arheologa...
a ne bi me cudilo da ce recimo 60% clanarina ici arheolozima jer "nemaju" jadnici para za svoja istrazivanja,30% "gazdi" firme i 10% za onaj njihov otkup nalaza od clanova....tako da ako bi nalaz vredeo 1000din ti dobijes nekih 50-100 dinara za njega.
i sa tim parama arheolozi bi bili aktivniji po terenima a ti druze masi detektorom pored njih tamo i nadji vezu medju njima da ustekas koju bronzu u dzepu.i zapamti to nije UDRUZENJE HOBI TRAGACA vec UDRUZENJE ARHEO-AMATERA.
hobi tragac je jedno a ovo je sasvim drugo....a meni ne treba biti clan tog drustva! ko sto navodis da ce tu biti puno izmena i dopuna,cime ti garantujes da kad se nakupe dovoljno clanova ta promena i dopuna ici na bolje?sta ako krene na gore?sta ako tim izmenama i dopunama treba 20 godina?
pa ni jedan politicar nije dosao na vlast obecavsi tiraniju i propast....

a sto se misljenja tice,bar me ti znas,i znas koliko sam uvek realan i onda mozes biti siguran da je ovo napisano najiskrenije.....a svako ima prava na svoje misljenje kako ja na moje tako i ti na svoje.....e a ovo mi nije jasno sta ti znaci "VASEM PONASANJU" sta podrazumevas pod time? da smo ja i vumi stvorili neki sindikat ovde ili sta?to sto se ja i on slazemo oko ovoga to je realna svar isto kao "sta cu ja misliti i sta ce drugi misliti "......zar ste vi oformili sindikat?

i za kraj sto se mene opet licno tice,da bolje da ste otvorili temu o fabrici cokolade,to bi me vise zanimalo nego ovo.
a ovako nesto ce me zanimati samo kad bude ime drustva HOBI-TRAGACI i kad budem mogao da detektor metnem na ledja i setam njime po ulici i da me niko nista ne pita a za svoje nalaze budem placen ko onaj englez (bese)(bilo je na forumu ovde da ne trazim po youtubu opet) za svoje nalaze.....em pare em buket cveca.....
nadam se da niko nije uvredjen...
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif