Prikazati pojedinačan prilog
  #5  
Staro 29.10.2005, 14:38
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.900
Zahvaljivao se: 159
Dobio je 1.070 zahvalnice(a/u) za 410 priloga
Citat:
citat od pdragan
nadam se vumi da se ne ljutis sto odgovaram na pitanja za koja nisam strucan
Ne vidim razloga sto bih se ljutio, ovo je forum i svako moze da odgovara na sta zeli....mislis da sam ja vise strucan od tebe? Odmah da ti odgovorim...nisam ni ja strucnjak za te stvari i ne znaci ako sam administrator foruma da znam sve.... .
Citat:
citat od bojanrist
od 0-10 je gvozdje
jesi li siguran da je bas uvijek tako?Jesi li siguran da na tu skalu ne utice i dubina i velicina predmeta? Vjerujem da si nekada imao i dobrih signala i kada si htio da to iskopas, signal je nestao ili si iskopao nesto zeljezno. Po mome te skale su u dosta slucajeva neupotrebljive i ne smije se bas uvijek oslanjati na njih. Ne znam o kome se detektoru radi ali mislim da je neki novijega datuma. Evo da kazem nesto o fisherovoj CZ seriji. Diskriminator i pokazivac na njemu su npr napravljeni da pokazuju tacno o cemu se radi samo kada su u pitanju srebrni americki novcici a i to na odredjenoj dubini i pod odredjenim polozajem u zemlji. Posto mi ne trazimo takve novcice a i ovi sto trazimo ne leze uvijek perfektno znaci skala i nije bas neki pokazatelj.
Citat:
citat od bojanrist
mogu i da neutralisem recimo foliju i zatvarace
dosta "opasna radnja"
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom