Prikazati pojedinačan prilog
  #66  
Staro 01.09.2010, 21:47
kele 78
Gost
 
prilozi: n/a
Za Miligora,pozz...Krat ki nemas potrebe to da radis kada sam ja jos uvek zivi svedok..hehe:Naime ja sam resio da kupim Kratkijev XP kada on bude resio da ga proda.

Miligore bekrijo-nosi masinu kod majstora--

Ja sam bio na terenu zaedno sa kratkim (XP gmp) A ja sa svojim fischerom F4.Znaci ono... covek me otkida na svakom koraku stelovao sam fischera u sve moguce moduse nebi li pokupio nesto ispred kratkog(najvise sam radio u all metal modu,jer verujem da je detektor tada najdublji ja sam pronasao oko 10antickih novcica dok je kratki ubio 30kom jednu kopcu ili apliku nemogu se setiti ,a od toga sigurno pola je pronasao iza mene.Gde je njegov GMP davao jasne i dobre signale npr folis na oko 25cm moj fischer nije dao nikakav signal.
Ljudi koji me znaju ovde sa foruma znaju da sam godinama radio samo sa fischerom jer kod nas oko pozarevca neznaju za druge detektore ,hteo sam reci da nisam neiskusni tragac.
Na kraju hteo sam reci da je SMESNO uporedjivati F2 sa jednim profesinonalnim detektorom GMP koji je sigurno u klasi najboljih ako ne i najbolji. pozz
odgoovorite sa citatom