TEMA: blisstool
Prikazati pojedinačan prilog
  #57  
Staro 06.02.2011, 22:58
Lotr Lotr je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 05.10.2010
prilozi: 217
Zahvaljivao se: 48
Dobio je 92 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
ovako, da se i ja malo ukljucim u ovu temu iako je vec otisla "off topic".
koristim xp goldmaxx power sa standardnom 22cm sondom vec preko 4 meseci i nemam apsolutno nikakvih zamerki sto se tice dubine i stabilnosti a ni ostalih stavki. naime, dublji je od dfx-a koji je jos uvek tu kao rezervni aparat(koji koristim malo duze od godinu dana), dublji je i od garrett-a ace 250( ako je uopste fer porediti ova dva aparata iz dve razlicite cenovne klase).takodje je bolji je za gvozdjem i otpadom zaprljane terene(recovery speed je neverovatan), stabilniji na jako mineralizovanim terenima koji sadrze visoki procenat rude(ferit). izuzetno dobro izbalansiran, malu potrosnju baterija.
dfx-om sam nasao puno lepih nalaza na dva, tri bogata terena. dfx je takodje kvalitetno izradjen aparat, jake konstrukcije, par puta je padao sa velikih visina sa solidnom dubinom, naprednim opcijama koje su itekako korisne za tragace koji shvataju podesavanja i za tragace na plazama( tu je bolji od xp-a na mokrom pesku).
oni koji znaju materiju, shvataju da je radna frekvencija presudna za detektovanje odredjenog metala u zemlji kao i samo zemljiste, procenat minerala u istom itd. ne favorizujem nijedan aparat, samo iznosim licna iskustva/poredjenja o aparatima koje sam koristio.
npr, veoma jeftin aparat " black knight pro " se pokazao veoma dobar u odnosu na njegovu cenu(preporuka za pocetnike sa malim budzetom).
za aparat imenovam u naslovu, blisstool ,procitao sam samo reci hvale na nekim britanskim forumima, a neki testovi na youtube sajtu, kao npr na gore prikazanom linku ,pokazuju koliko jak signal ima u poredjenju sa deus-om koji kosta prilicno.
svako misljenje i kritika na ovom forumu je od koristi, bar meni, nadam se da ce i moje misljenje imati isti efekat na ostale clanove.pozdrav svima
odgoovorite sa citatom