Prikazati pojedinačan prilog
  #84  
Staro 25.02.2011, 15:17
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 43
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Citat:
citat od kratki Prikažite prilog
Vazdusni test ne pravimo zbog niceg drugog nego samo zbog uporedjivanja nasih GMP sa sondom od 27cm u istom stelovanju.
Moj kaze sledece:
50 dinara iz 1955, signal za kopanje 44cm
10 dinara iz 1955, signal za kopanje 39cm,
1 dinar iz 2002, signal za kopanje 34cm,
50 para iz 2000, signal za kopanje 38cm
Stelovanje je bilo isto kao i kod tebe, ne vidim sto tvoj aparat nije dobar......
pa zato sto u zemlji gubi puno,zato sto dok radis non stop mandrlja pa mandrlja,zato sto od tolikog mandrljanja ne cujes one tihe tonove,cak i da ih cujes posle nekog vremena ogluve ti usi na takve stvari.
doduse ima i kad radi ko zaliven pa proveravam asovom da li radi.ali to je u 5% slucajeva.
zato sto ponekad prkce na fibulu koja je 5 cm u zemlji...zato sto istu fibulu javljam tro-tonom kad kad.....zato sto ekser javlja super signalom a kad ga vadim iz zemlje tek tad zacuti.zato sto jenu manju majzlu od gvozdja koju sam vadio iz zemlje u vazduhu svira kao gvozdje,kad stavim fibulu pored i prelazim preko sonde on javlja super lepim tonom onda u mahanju iscerupam fibulu iz druge ruke i nastavljam dalje majzlom preko sonde i on i dalje svira lepo ko da mu zvuk blokira na dobro.zato sto istu majzlu svira lepim tonom pa ugasim detektor pa upalim i svira opet lepo pa ugasim 3-4 put pa onda vidi kao gvozdje,pa mu ja opet poturim fibulu pa on opet svira lepo,pa opet izvlacim fibulu iz ruke i on nastavlja lepim.zato sto zlatnik kad postavite pored vulkanskog kamena javlja kao gvozdje....iako je kamen diskriminisam.
znaci vise nisam pametan.

i na kraju uopste mi nije jasno da li neki imaju strah ili sta da pisu kao ja otvoreno,pa pobogu necu sigurno na robiju zbog istine.

pred amnom stoji izjava jednog odlicnog poznavalaca xp-a sa foruma koja nije upucena bila meni vec sam uzeo u poverenju opet od nekoga,nit cu imena da pominjem nit bilo sta iz izjave na osnovu cega bi se taj mozda prepoznao,da je izjava istinita jeste 1000% jer ima dosta stvari po kojima moze da se zakljuci.i covek jasno kaze da ni on ne razume zasto toliko buke oko tog xp kad svi znaju da on mnogo gubi u zemlji,da mu je diskriminacija losa i da uopste nije istina sta se pise o njemu.al takvi ljudi ne pisu ovde na forumu,to se samo privatno pise.
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom