Prikazati pojedinačan prilog
  #1  
Staro 30.03.2011, 00:05
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 43
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
interesantna pojava

neznam kako da zapocnem ovu interesantnu pojavu naucne fantastike,ali...pro bacu onako kako sam je cuo.
dakle ovo mi je danas ispricala komsika....zena nekih 38 god....definitivno znam da se ne bavi naucnom fantastikom,da ne koristi alkohol (ni na svadbama ),ne konzumira tablete i jos nikad nisam dosao u situaciji da cujem od nje ni priblizno slicno ovome sto mi je ispricala.

desilo se pre oko mesec dana dok je sneg bio kako kaze ( a znam i ja ) preko pola metra.vracala se autom iz grada i vozila je jako polako jer je put bio slabo ciscen a i naravno zensko je .
u sred bela dana na jednoj deonici puta,iz snega blizu puta je izasla vatrena lopta (sad kaze nije bas izgledalo bukvalno okruglo ali tako bi se mogla opisati) naravno ona je zakocila polako i stala u mesto,lopta se podigla kako mi je otprilike objasnila do nekih 3 metara visine i ne bas brzo presla ulicu na manje od 10 metara od njenog auta.kada je lopta presla par metara put polako se bas kako je i izasla iz snega,vratila opet u sneg i naravno nestala.kaze da je stajala jos nekih 5 minuta u auto,posto nijedan auto nije isao ni od pozadi ni od spreda i posmatrala sta ce se dalje desiti,medjutim,nist a se vise nije desilo.izasla je iz auta i pogledala s puta da li se vidi otopljen sneg (nije isla do mesta gde je izasla jer kazem sneg je bio pola metra a i kamioni kad ciste naprave ga pored puta na metar) medjutim nigde ni traga nicemu.
e sad kaze da je razmisljala dal da mi kaze ili ne pa je reslila da cuti jer cu joj se smejati i pricati jos nekom......ali se ipak resila da mi kaze....ja naravno nikom nisam rekao sem celom forumu
i da.....rekla mi je zato sto ja imam detektor a to pare igraju
s obzirom da u to ne verujem,mislim u te igracke pare,bas bi me zanimalo kakva bi to pojava mogla biti.
iskreno,10000000% sam siguran da je zena videla bas to sta mi je rekla,naravno ja to nisam video svojim a ni njenim ocima al neku sliku imam u glavi kako je to izgledalo.
dakle jos jednom,kakva bi to pojava mogla biti.
zvuci interesantno-neverovatno.
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom