Prikazati pojedinačan prilog
  #10  
Staro 07.07.2011, 14:17
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 43
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
gledao sam ovaj klip secam se da sam se smejao celo vreme kad ovaj vice "da da vidi kolka je,metar ipo...ima metar sigurno"

ako je to po tebi dzinovska zmija,sta bi tek anakonda ili piton bilo?

kod nas ovde je prilikom izgradnje nekih dalekovoda vidjena neka zmija,u smislu "abnormalnih" dimenzija (koje su te dimenzije ja neznam) za nase podneblje,to mi je pricao prijatelj,koji je elektricar,nije on licno video ali je video njegov kolega koji je radio tada i bio na dalekovodu.kaze da su dosli iz beograda i pokupili je.oni su je zadrzavali ispod dalekovoda dok nisu stigli neki "strucnjaci" iz beograda i pokupili je.bez obzira sto mi je prijatelj,ja bi to abnormalno svrstao u do 4metara maksimum.takodje nije redak slucaj da cujes kod seljaka o zmijama koje kad prelaze preko puta ne vidi se glava ni rep.sve u svemu,treba da se razgranici sta znaci dzinovsko a sta ne.ja sam gledao da je najduza zmija na svetu bio piton koji je uginuo i bio je dug 7.30, i 136kg.

to sto je taj covek video sto puca grane i lisce pod njim je mozda bio Dolichophis caspius ali raste do 3m tako da bi samo najsitnije grancice pucalo pod njim ......a trebalo bi da bude najduza zmija u evropi.
prikačene grafike
Tip dokumenta: jpg caspius 8.jpg (68,8 KB, 13x prikazano)
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif

Promijenjeno od eclipse4 (07.07.2011 u 14:34 sati)
odgoovorite sa citatom