Prikazati pojedinačan prilog
  #4  
Staro 01.03.2005, 09:46
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
mislim da su te dragocenosti bacane,bas iz tog razloga da se nikad ne bi ni pronasle.Mislim da je taj ili ti sto su to bacali zeleli da svoje dragocenosti zauvek sakriju i zastite da ne bi kojim slucajem pale u tudje ruke.Ipak u nekim trenutcima vaznija je glava od samog zlata ili nekih drugih dragocenosti,a uzimajuci u obzir i neke pretpostavke mozda su ti sto su to i bacili bili u takvoj situaciji gde vise nisu imali izbora tj smrt im je bila pred ocima i onda su jednostavno kao sto sam rekao da to ne bi palo u ruke neprijatelja jednostavno bacili.Sto razmisljajuci sdruge strane da sam ja kojim slucajem u takvoj situaciji isto bih tako postupio........ A sto se tice istrazivanja takvog mesta,u pravu si ti da ni podmornica ne bi pomogla, ali sta mislis kada bi se u dubinu spustila kamera, onda bi se tacno videlo sta je tu u pitanju.a mozda se ispod nalazi podzemno jezero,na kraju svih krajeva pitanja mnogo,ali odgovora malo Uf sto bih ja to voleo da krenem u takvu avanturu,u nepoznato puno tajni i misterija
odgoovorite sa citatom