TEMA: Gems
Prikazati pojedinačan prilog
  #36  
Staro 08.05.2006, 14:03
dragan3
Gost
 
prilozi: n/a
Dragan3

Ako si ti nepoverljiv prema proizvodjacu i celoj toj strucnoj ekipi kako ces onda biti poverljiv prema meni. Jeste da oni preuvelicavaju sposobnosti aparata ali ipak objasnjavaju u kakvim i kojim uslovima on moze da dosegne dubinu od 8 m a to je pesak, dok u nasim raznim situacijama je to oko 4m. Uostalom imas kod nih i u Nemackoj i u Solunu u grckoj test poligone na kojima oni kupcu obezbedjuju sat vreme za jednu osobu obuku na aparatu i sat vreme obuku na kompjuteru. Ja nisam imao priliku da idem tamo pa sam morao sam da razradjujem aparat i na to sam izgubio mesec dana. Imas i on-line telefon direktno kod proizvodjaca na kojem oni detaljno odgovaraju na sva pitanja .
Uostalom aparat jeste komplikovan za pocetnike a iziskuje i veliko poznavanje kompjutera. Mogu ti objasniti neke stvari koje te interesuju ali Ja aparat ne prodajem i nemogu ti obezbediti obuku na njemu.
Na poligon testu koji sam napravio sa 7 rupa raznih dubina i sa raznim predmetima pokazao mi je samo 2 predmeta i to bojler na 2.5m dubinu i jedan stari kazan na 2m dubine. Ostale stvari su sitnije i on ih nije mogao videti. Aparat je namenjen za pronalazenje krupnijih predmeta a najvise za podzemne prostorije, tunele ili grobnica .
odgoovorite sa citatom