Prikazati pojedinačan prilog
  #6  
Staro 04.05.2009, 12:00
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
verovatno je to ta piramida,koja se postavlja negde u prostoriji i neutralise neke negativne energije ili tako to,mozda gresim,neka me isprave.....brat moga tasta se bavi ovim stvarima,salu na stranu,radi i za americku vojsku,redovno dolazi po njega neki privatni americki avion.
zadnji put je bio u iraku,to znam pouzdano,sta li trazi tamo i sta radi ne prica puno,ah da i da ne zaboravim,mislim da do sada ima nekoliko pisanih knjiga koje mi je pokazao,nazalost coveka sam samo jednom video.....
i da ne zaboravim,video sam kod njega u koferu pored raznih viskova i drangulija zlatne raslje (to mi je on rekao),ja ih nisam proverio kod zlatara,xaxaxa
i nije mi dao da ih pipam,jer kaze,nesto u vezi sa nekakvom bio energijom......
vidi se da dosta zna i jako je cudan covek,uostalom u gamzigradu je pokazao tacno mesto gde se nalazi jos zlata a covek kod koga je isao u goste (neznam sta je i ko je ali je valjda glavni tamo zaduzen u romulijani) rekao mu da je to mesto ostalo neispitano zbog finansija a da ipo njihovom saznanju tamo treba biti neka podzemna prostorija.
mozda sam vam ovo ukratko ispricao s brda s dola ali od tada je proslo nekih7-9 god,a i nisam bas sve slusao...
kako god kad sam procitao sta je grga napisao,imao sam utisak kao da je on to napisao.....
mozda covek stvarno zna nesto,mozda je neka zamlata,u svakom slucaju,bio mi je jako interesantan lik
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom