TEMA: Xp deus
Prikazati pojedinačan prilog
  #7  
Staro 20.08.2011, 11:41
Deki
Gost
 
prilozi: n/a
Dobro nam doso Gorane. Kao sto kolega I.Dzon rece ja koristim isto Deus, mogu ti reci da si nabavio odlicnu masinu, sto neznaci da su ostali detektori bolji ili losiji, Deus je jednostavno praktican, brz za stelovanje, nemoras da kupujes baterije, kabal se nemrsi itd... da nenabrajam. Ti sigurno ocekujes od mene neko novo stelovanje, Kratki to ima i on ce verovatno to tebi poslati na PP ili postaviti javno, ja sam od njega dobio pre neki dan nova stelovanja koja jos nisam isprobao, nazalos moj odmor se zavrsio, pa tek u Oktombru mogu ta stelovanja da isprobam. Kratki ima dosta vise iskustva u ovom hobiju pa ce ti on daleko vise i pomoci. Ja sam do sad koristio standarne programe, na primer de sam mislio da je nesto dublje koristio sam G maxx ll to ti je na petoj poziciji, jedino sto sam sens odvrnuo do kraja, naravno ako teren to dozvoljva, na tom programu radim iskljucivo sa velikom sondom. Malu sondu koristim na slusalicamo u programu Deus isto ako teren dozvoljva sens do kraja. Mala sonda je jedostavnija za rad jer brzo nadjes paricu i nemoras duboko i dosta u krugu da kopas. Sto se tice rezultata ima ih, samo sto nemam dovoljno vremena za izlaske zbog posla. Tebi zelim puno srece i lepih nalaza
odgoovorite sa citatom