Prikazati pojedinačan prilog
  #2  
Staro 28.07.2008, 11:37
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Evo da te ja malo prosvijetlim posto kratki i nece moci. Kao prvo, radi se o 50 poruka ne o 500 (pogresno me razumio). Drugo, niko ne zna sta u vasim porukama pise i ne moze da ih cita, ali u administratorskom centru postoji jedna stavka koja se zove "Statistike privatnih poruka". Kada se tu udje tamo se dobije spisak svih korisnika u kojem stoji koliko ko poruka ima u svom postanskom fahu. Znaci, nema sadrzaja poruka i sl. Ako se ti bojis za svoju privatnost i ne vjerujes ovome sto sam ovdje napisao, ti jednostavno nemoj da ih koristis ili ih odmah izbrisi, tako da sledeci put nece biti potrebe da vas opet molim da ih izbrisete sami. Pored toga, kada je neciji postanski fah pun, meni takodje dolaze emaili sa obavijestima o tome, kako bih ja doticnu personu abavijestio o potrebi praznjenja istoga.
A to sto si ti isto nekada nesto radio je stvar tebe i ako si mogao citati necije poruke i to koristio, to je opet bilo do tebe...Ako nisi dovoljno prosvijetljen ovim odgovorom, ti pitaj opet sta te zanima.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom