Prikazati pojedinačan prilog
  #15  
Staro 30.01.2005, 21:17
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Pircao si da trazis detektor, samo jedno da znas- ne postoji savrsen. Ja imam trenutno 3 detektora. Jedan mi je u rodnome kraju i on se vec "debelo" isplatio a radi se o Minelabovom Advantageu. Oni koji su mi ovdje su Fisherov CZ 7 Quicksilver i neki dan sam nabavio novi od XP-a GoldMAXX kojega jos nisam stigao isprobati. Svaki od njih ima svojih prednosti i mana- kao i sve drugo na svijetu . Sto se tice planiranja i pravljenja planova tu smo isti. Imao sam u rukama kompletnu dokumentaciju gdje se sta nalazilo od bronzanoga doba pa sve do kasnoga srednjega vijeka (govorim o podrucju BiH). Jos uvijek nisam stigao da odem na ta mjesta ali eto slucaj je htio da sam skoro pred kucnim pragom nasao nesto sto se mozda (nadam se da nece biti tako) nalazi samo jednom u zivotu- vec sam spomenuo ostavu rimskih denara koje sam pronasao kada sam zadnji put isao u rodni kraj . Iz ovoga se moze izvuci da se nikada ne moze sa sigurnoscu znati gdje se sta moze pronaci.
U svakom slucaju zelim ti da ovaj forum preplavis sa svojim pronalascima i da ti se sve to isplati na kraju (mislim kupovina detektora i svo utroseno vrijeme oko planiranja)
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom