Prikazati pojedinačan prilog
  #21  
Staro 02.04.2008, 01:41
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 158 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
eclipse4

Citat:
citat od eclipse4 Prikažite prilog
ja ne da hocu da kazem vec tvrdim da svakako moze.....

a sto se procesora tice....malo si zasao u dublje vode gde ja neznam da plivam......da si pitao za kompjuter za procesor i komponente.....to bi do jutra mogao da ti pisem.....

meni je najmerodavniji dokaz kad je napravljen teren i kad se iznesu dva detektora....pa na megdan......

to je naj prostije i najjasnije.....

a da ne pominjem kad covek ide iza nekog na pet metara na lokalitetu i samo sakuplja sto drugi propusta,a kad se taj fabricki vrati tih par metara nazad opet cutiiii.....
poz. vidim da pratis forum takvih slucajeva ima vec 20god. da svake godine idu ljudi na potpuno isti teren i uvek nadju po nesto gde su vec prosli predhodno govorim o najvecoj ravnici kod nas znaci idu za traktorima i nemaju toliko vremena da detaljno pretrazuju ovo pricam iz prve ruke bez obzira o kakvoj se masini radilo.Sto se mene licno tice imao sam ih nekoliko sada koristim rucnu izradu ali nisam bas zadovoljan razmisljam da nabavim fabricki model koji nije mnogo skup recimo garet 1500 koji u italiji kosta 500e ili 2500 -- 800e sta mislis ti o njima ili je bolje uzeti taj od 200-300 da li on moze da odvaja kao neki drugi f. modeli .