TEMA: Test Deus V3
Prikazati pojedinačan prilog
  #68  
Staro 22.08.2013, 22:16
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
nakon par izlazaka na teren tj 2 ,zakljucak je "bar za sada" da se vise ne vracam na 2.0
napravih jedan programcic za sebe,ne bas dubok (recimo kratkijev je dublji za jedno 5cm na sesteru),ali zato skuplja pa rastura,bez greske tj,nema promasaja,dok kratkijev bas puno brlja i pisti nesto mnogo.
gvozdje mi ne prebacuje u plemenito,nit mi vise plemenito prkce kao sto je umelo da radi i na 2.0 i na gm poweru.
ebucka me samo mineralni ugalj,koga necu da ubacim u notch cisto iz sujeverja ali s obzirom da je konstantna cifra na to 25,bio on od 1 cm ili od metar u precniku,nemoze se pogresiti.
miran i pri vecoj reakciji sa velikom sondom,nema iznenadnih pistanja nit po zemlji nit po vazduhu sto je na 2.0 poprilicno umelo da nervira.

s obzirom da sam u jako velikom poslu,renoviranje kupatila,kuhinje,vod a itd....nemam vremena za duza traganja ali eto iskoristio sam priliku da izadjem 2 puta po jedno 2 sata maksimum i rezultati su za ovo kratko vreme fenomenalni.

napravih i jedan programcic za dublje pretrazivanje,sve sto mogu reci je da je dublji od kratkijevog,lepsi zvuk ima,ali nisam testirao jedan vs. drugi na teren,tako da nemogu reci nista vise.
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom