Prikazati pojedinačan prilog
  #143  
Staro 23.03.2012, 01:35
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
VAŽNO UPOZORENJE!!! Obavezno pročitaj!!!

Upozorenje za sve Vas i vaše prijatelje ako posećujete shoping centre. Tokom prošlog meseca bio sam žrtva vrlo pametne prevare dok sam bio u Bauhausu. Jednostavan odlazak po nekakav alat postao je traumatično iskustvo. Nemojte biti naivni i misliti da se vama to ne može dogoditi.

Evo o čemu se radi: Dok vi mirno, stvari koje ste kupili, tovarite u prtljažnik, dve mlade devojke od nekih 18 - 19 godina priđu vašem automobilu i počnu vam čistiti vetrobran od snega. Dok to rade majušne majičice im jedva zadržavaju grudi da ne ispadnu. Nemoguće je ne pogledati. Kad vi završite sa utovarom i želite im dati napojnicu za njihov trud, one se zahvale i umesto par evra ili dinara, zamole da ih prebacite do Metroa. Vi naravno pristanete i one uskoče na zadnje sedište.

Dok se vozite one se onako još mokre počnu ljubiti, grliti i maziti, a uskoro jedna od njih pređe na prednje sediste i oralno vas zadovolji. Za to vreme druga vam ukrade novčanik!

Meni su ga tako ukrale, nekoliko puta samo prošlog meseca, drugog, četvrtog, devetog, dva puta dvanaestog, opet četrnaestog, a najverovatnije će i ovog vikenda, čim kupim još novčanika
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom