TEMA: savet....
Prikazati pojedinačan prilog
  #6  
Staro 15.03.2008, 16:29
Ljuba
Gost
 
prilozi: n/a
citat

Citat:
citat od eclipse4 Prikažite prilog
mislio sam konkretno na GEMINI-3......

ili od obicnih recimo garrett gti2500,goldmaxx2,co in striker...

neznam mu karakteristike (ne mislim na lupetanja i hvale od njih vec od nekog ko ga ima)
recimo dubina,snop,odvajanj e,koliko sitne predmete hvata,odvajanje,da li ima vise zvukova...

a neznam na koji mislis njegov aparat,mozda je i taj.
on je meni trebao napraviti aparat i u ugovorenom danu ja sam bio kod njega,bez da mu se najavim,on medjutim nije bio ni na pola da ga zavrsi,rekao mi je da mu treba bar jos par dana,nasta sam se ja tako reci razocarao,posto sam provalio dugacak put,doduse nije ni toliko bas dugacak.

on mi je rekao da drugog izbora nema nego da mi da svoj aparat,izasli smo na teren i sta da kazem,aparat me odusevio...odmah sam ga uzeo.rekao mi je ako ikada zelim da mu ga vrati,da dodjem slobodno,pa ce on meni dati novi (pre smrti radio ja na novom modelu i mislim da je bio pred kraj sa njim)
taj novi model je imao lepu sondu,kutiju....extr a na neki nacin,slao mi je slike.
dok je recimo ovaj koji je meni dao upakovan u kutiji fishera silverstar,sonda mu je po mom misljenju izradjena od dna kofe (malo smesno)...ali zato kako radi,zaboravljas na izgled.
odvaja metale samo tako.i ide na all i dic.
recimo sa 100% sigurnoscu i bez greske znam dal je gvozdje ili ne i koja je velicina,a izbacuje gvodje cak do velicine srafcijera pa cak i kljuca 15....pak i ako daje zvuk da je metal to je uzasno los zvuk.

no sada nije prica o njemu,vec mi treba konkretan izbor za kupovinu.
Radio sam sa fisher geminni 2,koji je skoro isti kao i geminni 3.Ovaj detektor je dubine oko 6 metara.Registruje veče i srednje veličine predmeta.nije pogodan za traženje novčića,strela i slično jer ih ne registruje.Traži metale bez mogućnosti da ih razlikuje.Ima uputstvo za rukovanje na sajtovima.Sa garret gta2500 sam radio više puta i veoma sam se razočarao.Impresivan izgled,dizajn i sve što korisnik može da poželi.Govori,grafič ki prikaz nalaza,zvučne indikacije i drugo.Ali kad zakopaš predmet u zemlji i testiraš ga,on priča,i pokazuje nešto sasvim drugo.Što je najvažnije znatno gubi u dubini bez obzira šta detektuje u zemlji.Po meni nije dobar za razliku od nekih drugih garretovih modela.Za goldmah2 i fisher coinstrike će ti već neko drugi reći.Zeljko(pokojni) je bio veoma dobar drug i majstor ali na zalost je otisao.Taj detektor koji ovde pominješ je whites classic turbo samo sto je u drugoj kutiji.
odgoovorite sa citatom