Prikazati pojedinačan prilog
  #8  
Staro 29.05.2005, 15:00
jackdetect
Gost
 
prilozi: n/a
Miki, na forumima imas dve vrste ljudi. Oni koji se time profesionalno bave i znaju puno o datoj oblasti, i amatere, koji zele da saznaju vise u razmeni iskustava.
Ovi prvi bi trebali vise pomoci (edukovati), amatere, kako bi lakse dosli do pravih informacija.
Ali sta raditi kad neko zeli da zloupotrebi forum, i protura sumnjive informacije, pozivajuci se cak i na neke institucije?
Na jakim svetskim forumima se obavezno jave merodavni ljudi i to odmah demantuju. Nisam nikada video da je neka dezinformacija prosla bez jakog demantija, jer forum je javni medij, koji moze uticati na misljenje javnog mnjenja.
Medjutim, izgleda da je ovde bilo lakse napasti licno mene, i pokusati me diskreditovati kao strucnjaka, nego odbraniti neku iznesenu tezu. Predpostavljam da svojim izlaganjima ometam izvesne ljude u sirenju dezinformacija, jako potrebnih za izvesne biznis delatnosti u lovu na blago. I sve takve osobe, koje u buducnosti budu pokusavale da odbrane iznesene neistine, imaju veze sa ovom temom.
To je sustina.
Ramstein, tako nesto je mogao raditi zavetni kovceg, zato sto je usled nosenja dolazilo do trenja zlatnih ploca i vune, te se mehanicki rad pretvarao u jako elektrostaticko polje, koje je navodno ubijalo neprijatelje (nekakvo naucno objasnjenje), inace iz stajanja metala u zemli se nikakva elektricna energija ne moze stvoriti.
Takve price svi prenose, ali ih niko normalan nije doziveo, osim onih 2% stanovnistva koje spada u patoloske lazove, a nadju se u ovom hobiju. Od njih zaista mozes cuti svasta. Lako se prepoznaju, jer lazu i o svakodnevnim stvarima, koliko zaradjuju, sta su kupili itd. Sigurno si upoznao takve ljude.
Prava je sreca sto stranci neznaju nas jezik, inace bi me od ovih babskih prica, kojma se bavimo, bilo pomalo sramota od mnogih ljudi u svetu, koji se bave ovom oblascu.
odgoovorite sa citatom