TEMA: Odluka
Prikazati pojedinačan prilog
  #26  
Staro 17.08.2009, 01:20
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Posto i mene trznuse, zelim i ja nesto da kazem. Imam Tesoro Lobo, radio sam sa Goldmaxx powerom, imam Gmaxx II i radio sam i sa njim pa da uporedim malo ova 3 detektora....
POWER: jako brz detektor, jako dubok detektor, isto tako i stabilan detektor, osjetljivost na sitne predmete je odlicna kao i na krupne predmete
GMAXX II: jako dubok detektor, kako sa standardnom sondom tako i sa 27cm sondom, osjetljivost na sitne predmete je sasvim ok (uzimajuci u obzir radnu frekvenciju), prije par dana sam skontao da je dosta osjetljiv na smetnje kada se nalazi u blizini visokonaponskih vodova, brzina detektovanja je ista kao i kod powera
LOBO: detektor sa 3 tona, jako stabilan i miran pri trazenju (naravno, ako je nastelan kako treba), osjetljivost na sitne predmete je odlicna cak i sa vecom DD sondom, diskriminator je dosta ostar i mora se paziti kako se i na koju vrijednost namjesta jer se lako gube sitni srebrnjaci (pretpostavljam i sitno zlato), laksi je od XP detektora ali kada se koristi sa standardnom sondom, mana mu je sto nije ni priblizno brz u detektovanju kao XP detektori a i baterije mu ne traju tako dugo kao kod XP detektora a sto se tice dubine detektovanja mislim da ne zaostaje niti najmanje za XP-ovim detektorima
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom