TEMA: Deus
Prikazati pojedinačan prilog
  #11  
Staro 10.04.2012, 18:54
Korisnička slika od Naki011
Naki011 Naki011 je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 03.06.2011
prilozi: 192
Zahvaljivao se: 0
Dobio je 6 zahvalnice(a/u) za 6 priloga
Planirao sam da nabavim Deusa pa sam malo istraživao okolo po forumima i naišao na gomilu ljudi koji se žale na dubinu kod ovog aparata. Naravno, to nisam prihvatio kao činjenicu nego nastavio da istražujem dalje pa sam nailazio na na svakakve rezultate. Nažalost nisam lično probao uređaj pa ne mogu ništa od ovoga da tvrdim sve dok nisam pročitao post tamo nekog Engleza ili šta god na nekom tamo forumu koji je poslao podešavanja za povećavanje dubine. E, sad pošto je njegov post na Engleskom i Finskom neću da ga kopiram ovde da nebi kršio pravila foruma, pa ću da vam samo reći moj zaključak. Naime, Deus nije ništa "plići" niti "dublji" aparat od bilo kog njegovog konkurenta. Znači prosečan. Ono se opet na ovom forumu pominjalo kao njegova velika prednost je brzina procesora, koja opet zavisi od podešavanja pa tako da ni ona nema neke prednosti u odnosu na konkurente jer su oni tu generaciju procesora odavno ubacili u svoje uređaje. Opet prosečan. Ono što ga opet po mnogima čini posebnim je njegova težina koja opet nije ništa novo jer su opet pre njih lake materijale koristili i drugi proizvođači te je i u ovom slučaju moje mišljenje da je prosečan. Jedino šta ga izdvaja od drugih uređaja u njegovoj klasi je wireless koji meni lično netreba, ali nemam ništa protiv. I na kraju jedina stvar koja je prevagnula da nekupim ovaj uređaj su njegove baterije. Jednostavno mi se više sviđa ideja da kad mi se isprazni baterija, mogu lako da je zamenim novom. Toliko.