Prikazati pojedinačan prilog
  #18  
Staro 15.02.2018, 23:07
Korisnička slika od Solidus1
Solidus1 Solidus1 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 05.07.2014
prilozi: 829
Zahvaljivao se: 583
Dobio je 1.144 zahvalnice(a/u) za 388 priloga
Nedavno sam zbog jednog komentara otvorio fejs na izmišljeno ime i drugi dan sam se zgrozio kad sam dobio obavijest u kutu ekrana da imam 99 obavijesti. Kad sam ga otvorio pao sam skoro u nesvijest kad sam vidio sa strane poruku: "osobe koje možda poznajete". Sve su to bili moji poznanici, prijatelji i rođaci. Ni s jednim od njih nisam imao nikakav kontakt preko maila. S nekima jesam telefonom. Najviše me iznenadilo kad mi je predložena osoba za prijatelja s kojom nikad nisam komunicirao nikako drugačije nego usmeno, a inače je kućni prijatelj od mojih rođaka. Taj facebook jednostavno povezuje sve mail, telefonske i druge kontakte i onda ih filtrira i predlaže svim osobama koje su na bilo koji način bile u kontaktu. Na isti način sam i ja pogledao fb profil jednog našeg bivšeg člana koji je izrađivao kutije za novce. Pregledao sam njegove prijatelje, pa tko lajka njegove fotografije novaca, pa sam pregledao njihove profile pa njihove prijatelje koji u profilnim slikama imaju bilo kakve slike povezane s antikom. Mogu reći da je više sremaca na fejsbuku nego na našem portalu i da neki otvoreno prodaju nalaze a po viđenom ima ljepših slika novaca i ostalog nego na našem forumu.
odgoovorite sa citatom